TIA'M

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: elike, Módosítva: 2019. január 4.

Kategória:   Egyéb

Vitamin a fáradt arcbőrnek

A magas koncentrációjú C-vitaminos por bármely kozmetikumot vitaminos, világosító hatású készítménnyé alakít át. Halványítja a pigmentációt, javítja az egyenetlen bőrszínt, egészségesebb és ragyogóbb kinézetet adva a bőrnek. Antioxidáns hatású, semlegesíti a szabadgyököket és a káros összetevőket, amik az öregedés fő okai.

Bettiiyy

2019. december 11.

Annyira bejött a centellás por - ráadásul a B3 szérumja és a csigás esszenciája is nagy kedvencem-, hogy kíváncsi voltam, mit tud a többi por is. Sokat gondolkoztam, hogy ez legyen vagy az arbutin, de végül arra jutottam, hogy nincs egy darab c-vitaminos kencém sem. :)
Színre, állagra nem térnek el egymástól a porok, én ezt is hialuronsavas tonikba vagy szérumba szoktam szórni, kb. egy borsónyi mennyiséget. Azt olvastam valahol, hogy a koreaiak a hialuront és a c-vitamint együtt szokták szedni kapszulába, ezen felbuzdulva, gondoltam, bőrön is biztos jó lesz. Mindenesetre ártani nem árt.
Nekem rögtön üde, ragyogó bőrképet ad, elégedett vagyok a folthalványító tulajdonságával is.
A csomagolása nagyon praktikus, jól zárható a teteje, de nagyon kicsi, ahhoz képest, amire számítani lehet a képek alapján, viszont tényleg nem kell belőle sok, sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizate