tianDe

Ár:   6545 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: bogcica505, Módosítva: 2017. május 31.

Kategória:   Samponok

Szaponin alapú sampon, amely gyógynövények kivonatának kiváló kombinációjával és egyéb természetes anyagokkal van dúsítva. Tisztítja a fej bőrét és a hajat, amelyet az egész hosszában erősíti. A hajnak csillogást, telt színeket kölcsönöz, erősíti és segíti a frizura alakjának megőrzését.

Használata: A készítményt vigye fel nedves hajra, maszírozza, majd ezt követően öblítse le. Amennyiben szükséges ezt a folyamatot ismételje meg. Minden napi használatra alkalmas. Nem tartalmaz szulfátokat. Figyelmeztetés: szembe kerülése esetén vízzel öblítse ki.

99,99%-ban természetes összetevőket tartalmaz.

bogcica505

2018. február 1.

a legjobb sampon amit valaha használtam. megéri az árát, remekül tisztít, nem viszket tőle a fejbőröm és csodaszép fényes lesz tőle a hajam:) vegyétek meg, a Tiande a legjobb!! :) nem kell aggódni hogy szulfátmentes, nagyon jó cucc, megéri befektetni az ilyen minőségi hajápolási termékekbe ha valaki tényleg komolyan veszi a haja egészségét:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

Xilvike

2017. október 25.

Nagyon ajánlom olyanoknak, akiknek érzékeny a fejbőrük. Végre vége a viszketésnek és a hámlásnak.
Nálam kapható most 3500,- Ft-ért. Nagy tételben rendeltem, de olyan kevés kell belőle, hogy soha nem fogom elhasználni :)
Érd: xilvike@gmail.com

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 25.

Érd: xilvike@gmail.com