tianDe

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   120 g   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikolotti, Módosítva: 2013. március 6.

Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Száraz

Az olívaolajos peeling különlges energiákat aktivál. A bőre ragyogóan tiszta, erős és egészséges lesz. Mélyen tisztítja a bőrt, összehúzza a pórusokat, finoman eltávolítja az elhalt hámsejteket, kisimítja a bőrt, bársonyosság és rugalmassá teszi.

Kiszerelés: 120 g

Rencs

2018. január 22.

Nekem nem vált be sajnos :/
Arcra próbáltam használni de csak ragacsos kis csomók lettek belőle amit nagyon nehezen tudtam leszedni.
Tovább is adtam egy barátnőmnek, mert neki nagyon bejött.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

Nekem nem vált be sajnos :/
Tovább is adtam egy barátnőmnek, mert neki nagyon bejött.

piroslili

2015. november 18.

Nagyon-nagyon jó. A barátommal közösen szoktuk használni a kezünkre heti egyszer, először peeling, radír majd krém. Isteni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 18.

nikolotti

2013. február 23.

Nagyon alaposan és kíméletes tisztítja a bőrt. Használható az egész testen is, de én még csak a kezeimen próbáltam. Az eredmény: tiszta érzés, puha bőr, kellemes illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 23.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Collagen Amino Acids

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.