Tigi

Ár:   4550 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beautygeek, Módosítva: 2012. november 26.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

Szabályozza a repkedő vagy égnek álló hajszálakat, selymessé varázsolja a tincseket. Semlegesíti a kellemetlen szagokat, mint pl., a dohányfüst.

• Nagyon könnyű krém
  • Sima, lágy befejezés
  • Csillogó fényt ad

Mundow

2018. január 16.

Kellemes illata van, mely gyorsan elillan. Fényessé tette a hajvégeket, de ugyanakkor el is nehezítette a hajam. A wow hatás elmaradt. Egyszer jó volt kipróbálni, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 16.

SBarbara

2016. december 29.

Nekem teljesen rátapad a hajamra, elnehezíti és ápolatlan a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

Nekem teljesen rátapad a hajamra, elnehezíti és ápolatlan a hatása.

Chrissy

2016. július 25.

Azért vettem meg anno, mert azt ígérte, hogy (a bulizás után) szagtalanitja a hajat. Nos, az enyém hosszú volt és akkoriban még lehetett dohányozni a szórakozóhelyeken, úgyhogy igencsak büdös volt a hajam, amit a hajnali hazaérkezéskor pont nem volt kedvem megmosni. Ahogy a legtöbb Tigi termék ez is nagyon illatos, de sajnos hamar elillan a gyümölcsös illatfelhő. És a szagokat nem megszüntette, csak elfedte, amíg az illata tartott. Viszont, mint hajápoló hasznos, puhák lesznek tőle a hajvégek és fényesek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 25.

Argold

2015. szeptember 24.

Szuper illata van és tényleg selymesse es puhava varázsolta a hajam, de ez a csodás illat par ora után elszállt. Semmi extra, ezt fele ennyiért is tudja nyújtani egy termek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 24.

nixi199623

2015. május 20.

Itteni vélemények alapján vettem meg, oltári nagy csalódás...kidobtam 4500 forintot a semmiért...a hajam összeragadt tőle, mintha már két hete nem mostam volna meg, és egésznap úgy maradt...ha valakinek kell, eladom....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 20.

carriebradshaw

2015. április 17.

Barátnőm nekem adta, mert nem használta, én meg nagyon szerettem volna valamit ami megakadályozza, hogy a szagok belemenjenek a hajamba. Arra tényleg nagyon jó+könnyű krém, más hatást viszont nem vettem észre. Viszonylag gyorsan is fogy, szóval az ára lehetne kicsit alacsonyabb :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 17.

amdola

2013. május 15.

Én is osztom az előttem szólók véleményét, igaz már kb. 10 éve használtam utoljára, azóta valahogy a feledésbe merült a rohanós mindennapok alatt, de a finom illatára még mindig emlékszem és arra is, hogy a minősége fantasztikus. :) Egyébként amikor ez a terméket bevezették kis hazánkban az ára jóval magasabb volt, mint most... akkor is kb. ennyi volt az ára, de a minimálbér kb. 22.000 Ft volt csak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 15.

Eperhabbal

2013. január 31.

Minden pontban egyetértek az előttem szólóval!!:o)
Szuper kis cucc, nagyon jó feldobni a frizurát,két hajmosás között!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 31.

Minden pontban egyetértek az előttem szólóval!!:o)
Szuper kis cucc, nagyon jó feldobni a frizurát,két hajmosás között!

lilly77

2012. november 29.

Akkor szoktam előkapni, amikor sehogy sem áll a hajam, és ráfér némi igazítás, formázás. Ez egy krémes hajformázó, állaga hasonlít a Small Talk-hoz, de ez nem ragad. Az illata ennek is isteni gyümölcsös, hosszan tartó. Összességében jó termék, ezért jár a maximális pontszám, de lehet élni nélküle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 29.

Hidratálók: Dimethiconol, Propylene Glycol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.