Tigi

Ár:   4700 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. február 23.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajformázók

Erős hajlakk, mely segít megtartani az elért dús formát. Segítségével erőfeszítés nélkül érhető el a legszuperebb hatás. Erős, rugalmas tartást ad a vékonyszálú, tartás nélküli hajnak.

Ár: 2000 , Eladó: szanaci
Állapot: Félig van, Helyszín: Budapest, fizetés: Bárhogy

andeve

2020. december 30.

nem ad olyan erős tartást a hajnak, mint a hard head, de valóban dúsít

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 30.

nem ad olyan erős tartást a hajnak, mint a hard head, de valóban dúsít

Masnis87

2019. május 31.

Megmondom őszintén, hogy annyira próbáltam még csak ki, hogy kicsit fújtam belőle a hajamra, így hatását tekintve még nem tudok nyilatkozni, viszont irtózatosan büdös !!! És ez az ami miatt muszáj véleményt írnom. Benzin, aceton és technokol keveréke. Nálam egy finish termék illata igenis sokat számít, nőként meg pláne. Szóval elhasználom, mert nem olcsó, de biztos, hogy nem veszem újra. Még akkor sem, ha tökéletes tartást nyújt. Sajnálom, mert imádom a TIGI termékeit, de ez csalódás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

Mila85

2017. május 3.

Ez a lakk egész jó. Előtte a hard headot használtam, 2 évig, főleg frufrura, hogy ott maradjon ne lógjon szemembe stb. Igazából ez nekem nagyon hasonló ahhoz. Illata nem is tudom, hasonló mint a samponja, olyan erdei gyümis, de gyenge. Sokat nem tudok írni róla, vigyázni kell hogy sokat ne fújjunk, és szeret eltömődni a fújóka, de ez a hard headnak is szokása volt. Árban elég jó én notinóról szerzem be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 3.