Tigi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: orsolyanovak, Módosítva: 2014. március 3.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

orsolyanovak

2013. február 23.

Imádtam ezt a balzsamot. A samponnal együtt használtam és megváltás volt a természetes göndör hajamnak. Tuti-frutti illata volt, amit mosás után is lehetett érezni. Gyönyörű csigákba rendezték a hajam, nem ragadt, nem volt száraz, se szénakazal. Ami viszont a legjobban meglepett, hogy milyen sokáig elég egy tubus...komolyan mondom szerintem 1 évig biztosan használtam. Egyetlen egy bajom van vele az az ára. Hosszútávon tényleg megéri beruházni rá, de sajnos most nem engedhetem meg magamnak, de nagyon ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 23.