Tigi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fenolia, Módosítva: 2012. augusztus 14.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

Ez a fantasztikus, könnyű szérum vitaminokkal és jojoba olajjal ápolja a száraz, szálkás hajvégeket. Antisztatizálja a szálló hajszálakat és káprázatosan sima, fényessé tincseket eredményez. Használat: Száraz és nedves hajra is tökéletes. Hajhossztól függően 2-3 csepp szérumot adagolj a kis pipettával, oszlasd el a tenyereden, és vidd fel a hajadra.

Ency

2014. április 28.

Csodásan fényes lesz a hajam tőle !!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 28.

Csodásan fényes lesz a hajam tőle !!

Fenolia

2012. augusztus 14.

Ez egy nagyon jó hajfény szérum! Nekem ez az egyetlen olaj állagú szérum, amely nem hagy olajos érzetet, látszatot és természetes fényt ad! Főleg olyankor szeretem, mikor hullámosra szárítom a hajam és a hosszába kicsit belenyomkodom, nagyon szép lesz, de egyenes hajon is szintén jól mutat. Nagyon kevés kell belőle, kb. két csepp. Én már 1 éve vettem és még van egy kicsi az alján. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 14.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Dimethiconol