Tigi

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2014. március 10.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolás

Könnyű hővédő spray minden hajtípusra.

Védi a hajat a káros UV sugárzástól, valamint a hajvasaló vagy hajszárító túlzott hőhatásától. Az A- és E-vitamin ápoló és antioxidáns hatása védi a hajat a környezeti ártalmakkal szemben. Tökéletesen sima és egészségesen fénylő tincseket biztosít.

Kiszerelés: 125 ml

Ár: 3000 Ft. , Eladó: kingaba
Állapot: 125 ml/ kép, Helyszín: Sátoraljaújhely, fizetés: Előre utalás után postán maradóra
Ár: 3200 , Eladó: Futrinka
Állapot: Keveset használt , Helyszín: Budapest, fizetés: Posta vagy személyes átvétel (Mom park)
nadett1217

2019. október 26.

SZERETEM!:) Szép fényes lesz tőle a hajam , könnyebb kifesulni. Az illata is nagyon jó ! Sokáig elég , pedig nm sporolok vele:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 26.

kittikasznar

2018. december 14.

Imádom!!! Lehet vizesen,szárazon is használni! Féltem tőle az olajos állaga miatt,mert alapból zsírosodásra hajlamos a hajam,de nem zsírosít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

Vattacukor1990

2018. december 2.

A hozzá tartozó samponnal és balzsammal volt egy csomagban. Eleinte csak a sampont és balzsamot használtam, ezt félretettem. Pár hónapja viszont ezt is beiktattam a hajápolási rutinomba. Sosem vasalom/göndörítem a hajamat, az egyedüli hőhatás, ami éri, az a szárítás. Hajmosás után nedves hajon alkalmazom (csak a hajhosszra, a tövére nem), de csak mértékkel, mert olajos. Az illata tömény, édes, de szárítás után nem szoktam érezni, csak a samponom illatát.
Szép fényt ad a hajamnak és könnyebb kezelni, de ez részben a hajolajnak is köszönhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

Boby90

2018. november 7.

A saját hajam vékony, szőkített és töredezett, csak keveset rakok rá, különben nagyon olajos, zsíros lesz. Póthajamra is használom, az kicsit vastagabb szálú, de szintén szőkített. Mindig hajsütővas előtt teszem a hajamra, szárazon. Nagyon jól ápol és jó illata van, nem áll össze tőle a hajam. Most vettem a második flakonnal. Nekem kb. egy évig elég :) Bevált termék nálam! <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

BoszorLany

2018. szeptember 3.

Tegnap használtam először. Nekem frissen szőkítettem a hajam vörösből. Szőkítés előtt is durva tapintású, száraz, sprőd hajam volt, de a szőkítés megviselte és 2x olyan száraz lett. Emiatt döntöttem úgy, hogy az átlagosnál drágább hővédőre lesz szükségem, és hosszas kutakodás és vélemények olvasása után úgy döntöttem, hogy kipróbálom ezt a terméket. Azt meg kell jegyeznem mániákus hajvasaló típus vagyok.
Azt kell hogy mondjam nagyon meglepődtem. Kicsit se számítottam arra az eredményre amit ez a termék nyújtott nekem.
A hajam olyan mint ha meg se történt volna a szőkítés. ( már mint állagra nem a színre ) . Ráadásul nincsen sprőd hatása se a hajamnak. Tökéletes ***** (megj.: Tigi sampont és kondi-t is használtam, plusz Tigi hajszérum, és Tigi hajmaszk) lehet az együttes használata hozta ki az eredményt

UPDATE: sokadik használat után kicsit mintha nehezítené a hajat, de nem vészes. A hőtől jól védi és egyenesíti a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Jonci

2017. november 2.

Göndör, vastagszálú hajam van. Vasalás előtt, még vizes hajra használva a legjobb. Simít, hidratál, és szép fényt ad a hajnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 2.

anevemhelye

2017. október 22.

régóta hasnálok hajvasalót simításra, bongyorításra, és egy halom hővédőt kipróbáltam már. a professzionális, fodrászkellékes cuccokból volt, ami nagyon tetszett, de nem akartam csilliókat költeni, és olyan is volt, ami kifejezetten csalódás lett. ami szinte az összes hasonló termékben rossz volt vagy hiányosság, az itt remekül működik.

az illat: egész kellemes, de kissé tényleg intenzív. bár én ebben a kategóriában csak intenzív illatú termékekkel találkoztam eddig, és volt, amelyik kifejezetten szúrós és kellemetlen volt, így ez itt inkább előny, mint hátrány.

az állag: sok hasonló terméknél van vmi ragacsosság, ami iszonyúan idegesítő, és olyan, mintha még szárítaná is az amúgyis elég száraz és durva hajam. itt inkább olajos állagról van szó, ami egyszerre jó is meg nem is. ha véletlenül többet fújok a hajamra, könnyen zsíros érzetű lehet, de ahogy többen is írták, érdemes nem közvetlenül a hajra, hanem tenyérbe fúni, és úgy eloszlatni a hajon, hajvégeken. így abszolút jól adagolható és pont annyi kerül fel, amennyinek kell. mivel van ez az olajos érzete a folyadéknak, inkább lágyítja és "bevonja" vmi réteggel a hajszálakat, mintsem szárítaná. nekem pont erre van szükségem, úgyhogy win.

a hatása: semmi egyenesítésre nem volt képes, talán ha szuperprecízen beszárítanám a hajam, akkor felfedeznék vmit, de erre nem nagyon van időm. a szöszölődés ugyanúgy megtörténik, ha nem vasalok, csak szárítok, de ez nem tragédia, úgyis átszaladok az egészen vasalóval. viszont sokkal puhább, fénylőbb, egészségesebbnek tűnő lesz tőle a hajam, mint nélküle. a vasaló is könnyebben siklik a szálakon, ami szintén megkönnyíti a formázást. az egyenesítés tartósságát sem növeli, de nem vártam ilyesmit egyik terméktől sem.

végre találtam egy olyan hajravalót, ami tényleg szebbé és lágyabbá teszi a sprőd hajamat, így a hiányosságai ellenére is nagyon szerethető, és valszeg ez a mennyiség 1 évre is elég. totál megérte az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 22.

nati1234

2017. június 20.

Nagyon finom illata van, ami a hajamon is jól érződik. Viszont nagyon hama zsírosítja a hajat mivel olajos sprey. A frissen mosott hajamra teszem rá vasalás előtt olyan mintha 2 napja mostam meg volna. Zsírosodásra hajlamos hajúaknak nagyon nem ajánlom. Sajnos csalódnom kellett benne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 20.

doranna

2016. december 6.

Évek óta csak ezt használom a hátközépig érő, hullámos hajamra. Nekem kb. 4-5 hónapig elég egy flakon belőle. Nagyon megvagyok elégedve a hatásával, gyönyörű egészséges a hajam, tényleg jól véd a hőtől. Sokan nem hiszik el, h minden nap vasalom a hajam és egyáltalán nem látszik rajta, mert nem száraz, nem töredezett/szálkás... én ezt a hatást ennek a spraynek tudom be.
Az meg már csak hab a tortán, h isteni illata van, nem fulladok meg tőle használat közben, mint sok más hasonló terméktől.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

Szimonita

2016. november 15.

Álom ez a spray 😍 a száraz durva tapintásu hajamon végre valami segitett!! Csak ajánlani tudom 😼💟

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate