Tihanyi Levendula Manufaktúra

Ár:   1950 Ft és 4500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   7,5 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Tihany   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Burya, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. április 23.

Ár:   1950 Ft és 4500 Ft
Kiszerelés:   7,5 ml és 50 ml
Lelőhely:   Tihany

A levendula és a citrus frissítő hatása, a vanília édes aromája egy puha, nőies illatban egyesül melegséget, lágyságot sugározva.

Verona5

2018. szeptember 16.

Nagyon finom levendula illat, nem durva szúrós, mint ahogy a levendula csak önmagában tud lenni, a kezdeti citrom által nyújtott frissesség elillan, de később a vanília puhává teszi, számomra is, a nem vanília rajongó számára is, kellemesen. Rajtam hamar bőrközelivé válik, de lehet, hogy az orrom megtréfál, mert kívülállók megkérdezték, hogy mi ez a finom illat, pedig én már alig éreztem magamon. Természetes alapanyagokból van kis alkohol kíséretében. Ő jobban tetszik egy fokkal, mint a jázminos testvérkéje. A cseresznyevirágosat meg már nem hoztam el, nem az én világom.
Gratula a Tihanyi Manufaktúrának ezekért a szép illatokért és a kitűnő és gusztusos tálalásért - a termékek csomagolása és a két szép boltjuk ízlésesen gyönyörű!

Update: a citrom illan el belőle leghamarabb, de a vanília marad melengető, puhító alapnak a levendula mellé, nem lesz nagymama szerkrénye anyag belőle. Eddig még akárkivel szagoltattam, mind oda volt tőle!! :)

Update2: A kolleganőm rendelt egy cseresznyevirágosat /én meg ebből a citromosból egy utánpótlást, csak hogy ne legyen előre is hiányérzetem:)/ és ismételten meg kell állapítanom, hogy a cseresznyéset nem véletlenül nem vettem meg, mert az egy olyan fiatalos, csajos, édes kis aranyos illat. Az illat színe határozottan pirosas rózsaszín, neki és rajta áll ez jól! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Asianlover

2018. augusztus 18.

Rajtam ez pontosan az a durva, szúrós, citrusos levendula, amit szeretnék elkerülni... Gagyi, kb., mint egy 100 Ft-os légfrissítő. Klasszikus szappanszag extrém citrussal. Nagyon nem finom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

orybea

2018. július 6.

A citrus és a vanília hamar elillan. Marad a levendula, ami nekem nagypapa szappannal tisztálkodott, frissen borotvált, arcvizezett, elegáns férfi illatát adja, semmint női illatot. Az elején még tényleg nőies, csak ami megmarad az nekem már nem. Összeségében fél napig érezni, ami érthető, hiszen nem szintatikus illatról van szó - szerencsére. Télen elhasználom talán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 6.

Kisangyalcsillag

2018. június 26.

Imádom a levendula illatát...Tihanyban a manufaktúra üzletébe belépve...uhhh valami varázslatos😊❤Magamra fújkáltam az összes illatot és végül ezt vettem meg. Ez maga a tökéletes, kifinomult szappanillat. Első szippantásra ott a citrus a levendulával, aztán a citrus elillanása után én csak a levendulát érzem, de nem pasisan szúrósan, hanem nagyon finoman, szappanosan.Végül órák után előbújik a vanília... valami mennyei pihepuhság leng körül. Tartóssága kb.5-6 óra, ami ebben az árkategóriában teljesen jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 26.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance