Tihanyi Levendula Manufaktúra

Ár:   1950 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Tihany   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: albertinablogg, Módosítva: 2019. augusztus 6.

Ár:   1950 Ft
Lelőhely:   Tihany
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Lavandula angustifolia az egyik legismertebb levendulafajta. Megnyugtat-felfrissít, gyógyhatása és sokoldalú felhasználása már évezredek óta ismert.

• párologtatóban illatosításra,
  • fejfájás csökkentésre a halántékra dörzsölve,
  • rovarcsípések és égések enyhítésére,
  • párnára csepegtetve segíti a nyugodt alvást,
  • a fájó és fáradt izmokat segít ellazítani,
  • kiváló fertőtlenítő,
  • jó ruha molyűző