Tocobo

Ár:   10 999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: nerukise, Módosítva: 2024. február 26.

Ár:   10 999 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Különféle ceramidokkal és hialuronsavval dúsított arckrém, amely a kiszáradásra hajlamos gyenge bőrt teszi rugalmasabbá és mélyen hidratálttá. A háromféle molekulatömegű hialuronsav a bőr különböző rétegeibe hatolva pótolja a nedvességet a bőrben, amely alapvető fontosságú a bőr rugalmasságának és elaszticitásának megőrzéséhez. A gyenge bőrbarrier megerősítésére különféle ceramidok gazdagítják a formulát, így segítve, hogy az érzékeny bőr ellenállóbb legyen a környezeti hatások és a nedvességvesztéssel szemben. A krém könnyű textúrája gyorsan beszívódik és nem nehezíti el a bőrt. Vegán és állatkísérlet mentes termék.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

bananasloth

2024. április 3.

Sűrű érzetű, jól beszívódó krém, ami tényleg megfelelően hidratálja a száraz bőröm. Én kifejezetten a nagyon testes, már-már zsíros hatást keltő krémeket szeretem kenegetni, ez ezt nem teljesen éri el, de az átlagnál mindenképpen sűrűbb (bár megtévesztő elsőre, mert a textúrája habos). Félmatt/tompa selyemfényű finish-t hagy maga után, illata nekem csöppet nénis és erős is, de legalább hamar elillan.

Sajnos a forgalomból kivont HG hidratálómat nem éri utol, de eddig ez vált be a legjobban: hidratál, nem pattogok ki tőle, jó érzés felkenni. A tégely is cuki, a bordázott matt üveget kifejezetten kellemes kézbevenni.

A 10 999 forintos ár a Rossmannál van, ennek majdnem a feléért lehet K-beauty oldalakról rendelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 3.