Today

Ár:   350 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Penny Market   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nius, Módosítva: 2015. március 30.

Lelőhely:   Penny Market
Kategória:   Tusfürdők

nius

2015. május 29.

Átlagos tusfürdő, talán az illata egy kicsit sok, olyan egynek elmegy kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 29.

siss

2015. március 30.

Krémesnek krémes,jól habzik,de ennyi.Még az illata se mandulás,inkább hasonlít rózsaillatra.Ráadásul én viszkettem is tőle,el se bírtam használni,nagyon szárított.Hónapokig vergődött a polcon,használtam takarításhoz,pólómosáshoz,de a kezemet is szétszárította,így kihajítottam.Soha többet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 30.