Avène

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2011. június 24.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Ár: 3500 Ft , Eladó: titikutyus
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, készpénzes fizetés, posta is megoldható (+pk.)
stiles

2018. május 10.

Rossz krémhez írtam, a Skin Recovery Creamnek szól az alábbi vélemény.

Nagyon szeretem, pont ilyen mindenmentes krémet kerestem a túlérzékeny bőrömre. Nem irritál, jól hidratál, de nem fénylik tőle a (zsíros) bőröm, én a csomagolását is szeretem, bár valóban ki kell tapasztalni, hol és milyen erősen nyomod meg a tubust. Sokkal szebb a bőrképem, mióta ezt használom - este szoktam, de télen sokszor reggel a fényvédő alá is kenek, extra hidratálásért. Száraz bőrre valószínűleg kevés ez a krém, illetve senki ne várjon tőle csodát, tényleg csak hidratál, semmi mást nem csinál a bőröddel, de én pont ilyen krémet kerestem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 10.

Rossz krémhez írtam, a Skin Recovery Creamnek szól az alábbi vélemény.

canaille

2017. december 9.

A tubus szörnyű, de egy pár használat után ráérez az ember fia/lány, hogy mennyit-meddig-hol kell nyomni a várt mennyiséghez. A krém maga szörnyű. Irritációt nem okoz, de az én bőrképem sokkal rosszabb mióta ezt használom. Mitesszerek, vörös foltok, stb. Hidratálás szempontjából túl könnyű, de mégis mintha disznózsírba fejeltem volna (holott az én bőröm egyáltalán nem szokott kifényesedni, még a T zónában sem!). Kézkrémnek próbálom most, de annak is édeskevés. Franciaországi nyaralás során vettem, sem nyáron nem volt jó, sem most, amikor hűvösebb az idő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

beckss

2017. október 10.

top! Újravevős! Száraz bőrre heti 1x 2x éjszakára felkened és reggelre pihe puha bőrrel ébredsz.
Nappalra annyira nem ajánlom, mert picit zsírossá teszi a bőröd. Az illata kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

candus

2016. június 29.

Minden egyes nap, amikor használom ezt a krémet, átkozom és szidom ennek a tubusnak a kitalálóját. Értem én a jó szándékot, hogy légmentes zárás stb, de ezt hagyhatták volna inkább, mert így használhatatlan a termék. Amúgy szeretem, mert mindenmentes, nem irritál, de csodaszernek nem mondanám. Egy jó alapkrém, de ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 29.

fungiiiii

2016. május 18.

Jó kis krém ez, nem irritál, rendesen hidratál, viszont alig vártam, hogy elfogyjon, mert folyamatosan szenvedtem a tubussal. Nagyon nagy erővel kell megnyomni, h kijöjjön belőle valami, és legtöbbször persze elég hatalmas mennyiségeket sikerült kinyomnom. A végén meg bár volt benne még egy csomó, nem akart kijönni. A krém tényleg jó, de a tubus nagyon idegesített, ezért nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

Karminca

2016. április 22.

Kellemes kis krem, jol beszivodik, hidratal is, ejjelre szoktam hasznalni. Jo hogy nincs benne parfum, tenyleg jo erzekeny borueknek. Amit kimondottan utalok viszont az a flakon, nem egyszer sikerult elfeledkeznem es egy jokorat nyomni rajta, hogy a hulye kialakitasu lyukbol kispriccolt rendesen a krem... De lehet csak en vagyok ilyen bena

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 22.

lanadelrey

2015. augusztus 30.

Anafilaxiás sokk utáni száraz, hámló bőrömre vettem. Nagyon jól hidratál, nem irritál. Pár nap után helyrehozta a száraz bőröm. Nyárra nekem kicsit soknak tűnt, úgyhogy csak éjszakai krémnek használtam. Érzékeny bőrűeknek number1 :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

jirka

2014. május 14.

Legjobb krém, amit idáig használtam. Irritált, vörös arcra kezdtem el használni. 2 nap múlva javult a vörösség és viszketés. Mostanra (3 hét) szépen rendbe hozta, megnyugtatta a bőrt. Kevés helyen kapható a márka, ahol én szerzem be, az a Westendben lévő emeleti patika - ára: kb. 5500-6000 Ft/50 ml

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 14.

vik24

2014. március 22.

Sokáig ez volt az egyetlen hidratáló krém, amit elviselt a bőröm, termálvízzel együtt használtam. Egy év után újra próbálva, viszket tőle a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 22.

Flami

2014. február 18.

Szerettem volna egy jó kis hidratáló krémet, mert megfigyeltem, hogy kozmetikai kezelés után egészen ki vagyok simulva, amikor a masszírozás alatt alaposan bedörzsölnek hidratálóval.
Remek ez a krém, valóban igaz, hogy csökkennek tőle a szárazság okozta ráncok.
Éjszakára most ezt használtam, jól meg vagyok fázva, semmit se aludtam, annyira fájt a torkom, de ez az arcomon egyáltalán nem látszik. Olyan mintha pihentem volna 12 órát. :)

A tubust lezáró kis gumigyűrűt baromi nehéz eltávolítani, tönkretettem egy hullámcsatot, a körmömet és műszaki beállítottságú fiúkollégámnak is meggyűlt vele a baja.
Természetesen ez semmit nem von le az értékéből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 18.

Remek ez a krém, valóban igaz, hogy csökkennek tőle a szárazság okozta ráncok.

Természetesen ez semmit nem von le az értékéből.

Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone

Avene termálvíz. Szilícium-dioxidban és nyomelemekben gazdag, nyugtató hatású termálvíz. Az Avené termékek fontos összetevője.

Squalane eo 1 0

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.