Tom Ford

Ár:   17 250 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Pirosarany, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. június 18.

Ár:   17 250 Ft
Kiszerelés:   1,2 g
Kategória:   Ajakápolók

Vitaminnal dúsított textúra gazdag ápolást biztosít az érzékeny ajakbőr számára, és ezáltal lehetővé teszi az ajakfesték különösen sima felvitelét.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

florcsiii

2021. február 4.

Fuuuuu Tomikám, imádlak, de 17000 Ft egy primerért?!?!? 🙄
Még szerencse, hogy itt van nekünk Pirosarany, akinél mindig kincsek vannak, brutál jó áron! Szóval tőle vettem ezt a kis primert asszem 5000-ért.
17000 forintot akkor sem érne egy 1,2 grammos (!!!) primer nekem, ha maga Tom Ford a kertemben egy helikopterről leszállva kenne be vele (bár..lehet🤫).
Szóval maga a primer: nagyon nagyon igényes és súlyos, fém tartóban van, tipikus TF barna. A belső: ez a primer szerintem teljesen ugyanaz, mint a MAC ajakprimere, csak 2,5x drágábban és kicsit kisebb méretben. Nem néztem utána az összetevőknek, de ugyanaz az illat, állag, kinézet, minden. Tökéletesen teszi a dolgát, de a MAC is kb. 7000-ért, csak az műanyag tokban van.
Szóval maga a primer nagyon jó, de nem jobb, mint a MAC, csak szebb. Az ára miatt nem vonok le csillagot, mert én brutál jó áron vettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 4.

Fuuuuu Tomikám, imádlak, de 17000 Ft egy primerért?!?!? 🙄

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Ceresin 0 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag