Tom Ford

Ár:   $36   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,07 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: hopihe11, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. augusztus 12.

Ár:   $36
Kiszerelés:   2,07 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Limitált kiadás

Mini rúzsok, amik Tom Ford életében lévő, számára inspiráló férfiak és nők neveit viselik. Ultra-krémes textúra és tartós, teljes fedés, 3 különböző finish-sel: Matte, Metallic, Cream.

50 árnyalatban kapható

schnau.adelle

2020. június 4.

Scott árnyalatot birtoklom.
Kellemes szilvás-nude árnyalat.
Krémes, kellemes az ajkakon!
A Chanel mellett a Tom Ford rúzsok a kedvenceim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 4.

Scott árnyalatot birtoklom.
Kellemes szilvás-nude árnyalat.
Krémes, kellemes az ajkakon!
A Chanel mellett a Tom Ford rúzsok a kedvenceim.

dorkaww

2020. január 16.

Tony árnyalatot vettem meg mivel a Dylan meglepetésemre csak online volt elérhető. Először szkeptikus voltam, hogy túl impulzívra sikeredett a vásárlás de végül nem bántam meg. Krémes lágy textúrájú vörös színről van szó amit egy picit megbolondít a benne lévő kis szemcséjű csillámok hada. Kopás tekintetében nem lehet rá panasz nem éles a kontraszt ha ettünk vagy ittunk, illetve könnyedén újra applikálható a szánkra mindenféle probléma nélkül. Az egyedüli dolog amit savallok az ár és a mennyiség közötti "big gap". 1 hónapja vásároltam körülbelül és már a fele elfogyott így nézve viszont 10490 Ft-os áron elég drága mulatságnak számít, emiatt szerintem érdemes vagy a nagy kiszerelésű testvéreire beruházni, vagy más hasonló high-end rúzsok között szétnézni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 16.

infinite01@freemail.hu

2019. január 30.

A Nicholas arnyalatot vettem meg, matt, eros pigmentalt szin. Nem tetszik ahogy kopik, nem szepen lagyul hanem egyszer csak foltosan kikopik. Nem lehet keveset felvinni belole, csak a full fedes jo vele. nem rosszegy dramai ruzsnak, de folyamatosan figyelni kell nehogy foltosodjon, es en ezt nem szeretem. Ahogy azt sem, ha nem mutifunkcios a ruzs, neha jo lenne halvanyabban felvinni. Szaritja is a szam. nem nyert. Maradok az Armaninal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

laanyka

2019. január 15.

A Tom Ford rúzsok ikonikusak (gondolom nem csak nekem :) ). Ez a vonal azonban nem igazán tetszik. Nagyon nehezen találtam meg a nekem megfelelő és tetsző színt. Végül a Gal árnyalatot választottam, de nagyon nehéz szülés volt. Ráadásul sokkal kevesebb termék van benne (és cserébe nem sokkal olcsóbb), kb. fele akkora mint a normál kiszerelés. Nem rossz, de ha már Tom Ford-ot vesz az ember, akkor szerintem megéri a normál méretű kollekció egyik darabjára benevezni. Szerintem :(.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

florcsiii

2018. november 26.

Dylan, a tökéletes piros szín, matt verzió. A szín gyönyörű és annyira élénk, hogy nem bírom nem nézni. :D A minősége kifogástalan, nem kő/púderes matt, hanem van egy nagyon kicsi fénye, ami még pont elég. Megfogott persze mindent, de gyönyörűen kopott folyamatosan és nem csúszkált sehová sem. Legszívesebben megvenném az 50 darabos szettet :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

hopihe11

2017. február 10.

A Giacomo boldog tulajdonosa vagyok. Ez a rúzs mesés! A színe csodaszép meleg korall, szaténfénnyel. Nem szárít, nem ül meg az ajak ráncaiban, hosszan tart és nagyon jó érzés viselni. Abszolút kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Lauryl PCA, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél- és filmképző összetevő. E szerint az oldal szerint kiválóan tapad a bőrhöz és a hajhoz, melyeken tartós, víztaszító réteget képez, amely akár többszöri lemosás után is a helyén marad. Az összetevővel leggyakrabban rúzsokban, szájfényekben találkozhatunk.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0