Tom Ford

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2021. november 8.

Összetevők: bergamott, pacsuli, jázmin, bőr, ámbra, vetiver

x

2021. november 8.

Kár volt megszüntetniük, egyike a megfoghatatlan, vad, durva TF illatoknak. Izgalmas, összetett, mély, játékos és egyben némi határozott mocskosság is végighúzódik benne. Illatjegyei meglepően minimalisták, és tökéletes sokszínűséget hoznak. Frissesség és egyben állatiasság. Szerintem ez egy mestermű, nagy kár, hogy ilyen rövid életű volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 8.