Tom Ford

Ár:   $275   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: varnaim, Módosítva: 2019. szeptember 16.

Ár:   $275

Limitált kiadás

Megjelenés éve: 2016

Illatjegyek: vetiver, pacsuli, cédrus, tömjén, bergamott, rózsabors, bors, ciprus, thuja

Ár: 4990 , Eladó: mszigeti
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, posta, Foxpost, átutalás

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

varnaim

Korcsoport: >54
2019. szeptember 18.

Egzotikus. Fás. Gazdag....Marokkó egzotikus kultúrája ihlette ezt a hipnotizáló illatot. Jellegzetességét, szívét, lelkét a ritka és titokzatos thuja fa alkotja.
Első fújásnál soknak éreztem a fás, fűszeres, füstös indítást, de szerencsére hamar csitul, megszelídül a bőrömön. Szeretem magamon viselni. Pont itt van az ideje, a lehető legjobbkor érkezett meg hozzám :) Egyetlen hibája, hogy ha egész nap szeretném érezni, újra kell fújni 2-3 óránként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. szeptember 18.