Tom Tailor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, Módosítva: 2012. augusztus 27.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: aromás-fougere

Összetevők: szantál, ámbra, pacsuli, vetiver, vanília

Ár: 7550 , Eladó: them
Állapot: használt, Helyszín: Győr, fizetés: kp, utalás, személyes átvétel, foxpost, posta

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

betti921215

2013. március 23.

A Férfi illata. Nagybetukkel. Sokszor megszagolgattam a boltba, ahol csak osszefutottunk, de sajnos nem sikerult sose senkit megajàndékozni vele, azota pedig azthiszem, hogy meg is szuntették, vagyis én évek ota nem talàlkoztam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 23.