Tom Tailor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2012. február 4.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: virágos

Illatjegyei:  mandarin ,bergamot, jázmin, frézia, szantálfa, pézsma

haszi79

2019. július 8.

"Felkapom a pink pólóm, az edzőcipőm, egy fújás-és irány kirándulni" illat:) Virágos, de egyben friss is, a fréziát érzem és ici-pici szúrósságot, de messze nem olyat, mint amilyet pl. Boss parfümöknél. Az üvegét nagyon jól eltalálták, jól kézre áll, és a színe is passzol az illathoz. Már régen használtam, de jól emlékszem rá. Kár, hogy már nincs velünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 8.

vanillacaramella.sweet

2017. március 14.

Kellemes, szaladgálós hétköznapi illat, kis édeskés mandarinos-citrusos, virágos illat. Nem szirupos, inkább friss-virágos, tavaszra-nyárra szerintem jó. Nem tartós. Annak idején eleinte tetszett, de hamar meguntam. Üvege érdekes, szín oké. 3*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 14.

janush

2017. március 13.

Nahát - nahát . Gimis éveim alatt leptem meg magam ezzel a parfümmel.Szerettem az illatát , igazi rohangálós illat . Sajnos a nagy kiszerelés miatt meguntam mielőtt a végére értem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

TimyeK

2016. október 2.

Nagyon fincsi, friss, tavaszias, illat, szinte felvillanyoz. Emlékszem nagyon olcsón jutottam hozzá Rossmannban, nagyon tartós, hétköznapokra való parfüm, de mégsem hat olcsónak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

astarta

2016. január 6.

Imádnivaló kis illat, akkor használtam, 10 éve, mikor a férjemet megismertem. Tavaly nyáron még találtam az Asia Centerben, de csak hosszas keresgélés után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 6.

Damayanti

2015. február 6.

Nagyon szerettem, lehetséges, hogy még próbálok valamikor beszerezni egyet, bár most tele vagyok parfümmel, de ez nagyon bejött, mikor használtam :) Kellemes!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 6.

szisz5

2013. augusztus 27.

Én is mintát kaptam és csatlakozom az előttem szólóhoz, nagyon kellemes illat. Olyan minden napra elfújkálós, lehet h megveszem a nagy kiszerelést, nem is túl drága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 27.

Cactuska

2013. július 26.

Most kaptam ajándék termékmintát ebből az illatból. Nagyon finom!!!!!!!!!!! Édeskés illatú, de nem tolakodóan, nem szirpusoan. Nagyon tetszik, fini! :)) A tartósságáról nem tudok még nyilatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 26.

Leila11

2013. április 4.

Ennek is fantasztikus illata van, régen volt ilyenem, de erősen gondolkodom, hogy ismét veszek egyet :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 4.

sabrirory

2013. február 17.

Kedveltem ezt az illatod,csak gyorsan elfogyott ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 17.

Kedveltem ezt az illatod,csak gyorsan elfogyott ;)