Tom Tailor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2012. február 4.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: virágos

Illatjegyei: őszibarack, görögdinnye, bergamot, rózsa, jázmin, bazsarózsa, vetiver, vanília, szantálfa

MsKors

2017. január 9.

Mennyire szerettem az egyetemi évek alatt! Kár, hogy mostanában sehol sem látom...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

free

2017. január 5.

Először kétkedve fújkáltam magamra a csak virágos illatok , önmagukban nem az én világom. De rajtam eléggé könnyed lett és elég tartós. Megszerettem: azt mondanám rá , hogy ő tényleg a modern nő parfümje. Annyira, hogy nagyobb társaságban is megdicsérték. Sajnos a táskámból kicsúszott a mosdóban. Fél óra múlva már nem volt ott. Tehát mások szerint is jó! A probléma, hogy mostanában nem lehet megkapni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 5.

Lunalys

2015. december 22.

Ajándékba kaptam. Tetszik, de nekem túl erős illata van, nem is annyira az én világom, ezért ritkán tudom használni, ha olyan alkalom van. Ami pozitívum, hogy elég tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 22.

jzsofi

2013. július 23.

Régen használtam el egy üveggel, de nem is értem honnan jött ez nekem. Már nem bírom a virágos parfümöket. Bár keveset fújtam belőle, de szerintem így is nagyon erős illata volt. Megtetszett és meg is vettem, de rájöttem nem sokkal utána hogy ez nem én vagyok, bár attól elhasználtam. Nem venném újra. Erős illat, tartós is, ez mindenképp pozitív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 23.

Pampilla

2012. december 17.

Nekem csak az edt változat volt meg,szerettem,ez az az illat,amit nem lehet túlzásba vinni,annyira púderes és lágy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 17.

kriszta852

2012. május 28.

Szerethető illat,de nem az én világom ezért elajándékoztam.Ár-érték arány jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 28.

Szerethető illat,de nem az én világom ezért elajándékoztam.Ár-érték arány jó.

meseke

2012. május 20.

Ajándékba kaptam, szeretem az ilyen fajta illatokat, kellemes, nem erős, virágos. Mindenkinek tetszett a környezetemben. Viszonylag jól tart. Jó kis parfüm :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 20.

bogibooo

2012. április 4.

én még régebben kaptam a keresztanyumtól ajándékba, akkor tetszett is, bár a végére kicsit besokalltam belőle. nekem tényleg olyan "motorozós illat". Nem az enyém, de ajánlani tudom. Minden héten akciós valamelyik drogériában.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 4.