Tom Tailor

Ár:   6570 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2021. február 1.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Megjelenés éve: 2020

Illatjegyek: citrom, bergamott, narancsvirág, magnólia, cédrus, mósusz, ámbra

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Pen

Korcsoport: >54
2022. május 11.

Kifújáskor elég erős alkoholos illata van, de utána semmi. Se bőrön, se ruhán nem érezni, legalábbis rajtam ilyen. Még szerencse, hogy akciósan vettem, bár a semmiért ez is sok volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. május 11.

Bettu

2022. április 13.

A Rossmannban láttam meg az akciós állványon a pénztár mellett, így fizetés előtt még gyorsan fújtam egyet. Meglepően jó illata van, ahhoz képest, hogy olcsóbb árkategória. Még pár órával utána is éreztem, habár nem olyan tartós. A barátomtól még aznap megkaptam. :) Ennyi pénzért szerintem tökéletes, táskába bedobós, kis helyen elférős. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 13.