Tom Tailor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: radioaktiva, Módosítva: 2012. augusztus 22.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Fejjegy: Vörös gyümölcsök, ananász

Szívjegy: Őszibarack, Alma, Rózsa, Ibolya

Alapjegy: Szantálfa, Vanília, Pézsma

LathatatlanOzike

2016. március 27.

Kislány fejjel elhasználgattam, már nem venném újra, ha lehetne sem.
Nem tudom mi tetszett benne akkor. Nem szeretném nagyon lepontozni, és a régi énem sem akarom letagadni. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 27.

Kislány fejjel elhasználgattam, már nem venném újra, ha lehetne sem.

Muriel

2013. augusztus 16.

Hol lehet még kapni? Mert mostanában sajnos nem igazán látom a drogériák polcain...
Szeretnék még venni belőle!!! Mert imádom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 16.

Szeretnék még venni belőle!!! Mert imádom :)

Muriel

2013. február 20.

Imádom!!!! :) :) Egyik legkedvesebb parfümöm :)
Az illata magávalragadó,édes és gyümölcsös enyhén virágos
Ár/érték arányban kicsit drágának érzem,de az illat és a feeling kárpótol mindenért :)
Nálam maximum pontos

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 20.

Imádom!!!! :) :) Egyik legkedvesebb parfümöm :)
Az illata magávalragadó,édes és gyümölcsös enyhén virágos
Nálam maximum pontos

ursus

2012. december 19.

Első fújásra nekem is az Escada jutott róla az eszembe, de 1-2 óra után csak valami irritáló, nyanyaillat maradt a bőrömön. :( Elajándékozom, mert lehet, hogy másnak örömet szerzek vele :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 19.

radioaktiva

2012. augusztus 16.

Limitált kiadású, könnyed, nyári, gyümölcsös illat. Amiért hazajött velem ( Rossmann-ban most 1.999 Ft), mert kísértetiesen hasonlít egy sok évvel ezelőtti, nyári limitált kiadású Escada illatra, talán Sexy Graffiti volt a neve. Ha a névre nem is, az illatra emlékeztem, hisz anno nagyon szerettem, kedves kolléganőmtől "fogadtam örökbe", aki mellényúlásnak érezte. Escada rég elfogyott, s egyszercsak szembejött velem Tom Tailor, s jöttek is az emlékek - s a kis üvegcse velem haza. S én újra huszonéves vagyok, vidám, önfeledt és élvezem a nyarat. Maga az illat nem tartós, de ezt nem is vártam. Az üvege kis vidám, pont táskába elfér. A tartósság hiánya miatt nem pontozom le, hiszen ez nekem inkább egy életérzés, mint parfüm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 16.