Tommy Hilfiger

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2015. október 26.

Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: ciprus-virágos

Összetétel: citrusok, málna, magnólia, liliom, szantál, vanilia, vetiver

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. augusztus 20.

Ha Hilfiger, akkor az legyen ruhanemű, a minősége évek óta bizonyított...de: kár erőltetni azt, ami kevésbé megy, főleg ezen az áron, mivel semmi extra nincs benne. Avon feliratú dobozba jobban illene...
Ami tetszik rajta, az a kis stílusos masni, az legalább feldobja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Ami tetszik rajta, az a kis stílusos masni, az legalább feldobja.

csakmoni

2017. szeptember 20.

Az egyik legrémesebb illatélményem. A fejillata kellemes, de a leszáradása egyszerűen borzalmas a bőrömön, büdös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

_-Mia-_

2016. január 7.

Én személy szerint szörnyűnek találom, az egy fújást amit eloszlattam a két csuklómon, pedig nem tudtam lemosni se.... pár óráig rendesen émelyegtem tőle....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 7.

magyaredina

2015. szeptember 4.

Olyan mint egy kedves fiatal lány, aki nem tudja eldönteni, hogy most akkor virágos, édes, gyümölcsös vagy friss illatot fújjon magára, és tulajdonképpen minden illatból tesz magára egy kicsit.
Nem karakteres illat, felejthető, de nagyon jó kis nem tudom mit fújjak magamra reggel, legyen akkor Ő illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 4.

senskin

2015. július 15.

Valójában nem kedvelem a masnis Tommy-kat, nem tudom a többi milyen, de csalódás nekem ez a széria.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 15.

hagicica20

2014. szeptember 19.

Egyszerű kis illatocska. Mindennapos használatra megfelel. Munkahelyre, edzésre kiváló. Hátránya, hogy ne várja senki tőle el, hogy majd vele fogja meghódítani álmai pasiját. Biztos vagyok benne, hogy erre fognak bukni a pasik. Ez nem femme fatale kategória.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 19.

B_Anna

2013. május 25.

Tavaly ősszel vettem az első üveggel hosszú keresgélés után, majd annyira tetszett, hogy újra is vásároltam (ami nálam ritka :)) Én talán pont amiatt szeretem, amiért az előttem szólók kevésbé: nem egy uralkodó gyümölcs vagy virág illatát érzed magadon, hanem egy nagyon finom egyvelegét ezeknek. Nőies, egyedi, nem éreztem még másokon (ellentétben sok felkapott ilattal), és ami még lényeges, nagyon tartós! Rajtam este is bőven érezni, pedig csak 2-3 fújást fújok reggelente. Nekem tökéletes őszi parfüm, szerintem ár-érték arányban is nagyon jó. Most nyárra szintén egy Tommy Hilfigert válaszottam, a Pear Blossom-ot, nem bántam meg :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 25.

GlamourAndStyle

2013. március 12.

2 éve van meg, azóta egyszerűen nem bírom elhasználni, rendszeresen más parfümök után nyúlok, még akkor is, amikor a fullasztó melegben úgy érzem magam, mintha egy szaunában lennék és kifejezetten üdítő lenne némi citrusos könnyedség. Ez egyszerűen nem....nem arról van szó, hogy büdös vagy elviselhetetlen, szó nincs ilyenről, mert egy egyszerű komfortillatról van szó, viszont ezáltal válik olyanná, mintha nemes egyszerűséggel semmit nem fújtunk volna magunkra, semmi jelleme és egyénisége nincs, csak úgy létezik az éterben. Ezt a citrusos-fás-fehér virágos vonalat olyan szép üdítő, nőies kompozícióvá lehetne varázsolni, de a legnagyobb bűne, hogy olyan "bután" jeleníti meg a jegyeket, mintha egy ötéves fogott volna otthon parfümkészítő akcióba. Nem alkot egységet és kicsit sem érzem magaménak, nincs olyan napszak vagy hangulat, amikor ennyire semmitmondó akarnék lenni. Tartósnak tartós és nem fogom menekülőre ha megérzem, azért kap 2 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 12.

Nessy

2012. december 11.

Vettem egyet mikor megjelent, elhasználgattam szépen, és mire majdnem a végére értem döbbenten vettem észre hogy valószínű ettől a parfümtől tiszta pattanás és mitesszer lett a nyakam. Abbahagytam, kozmetikus szépen kitisztította a bőröm, és azóta közelébe sem megyek TH illatoknak. A Tommy Girl mindig is nagyon tetszett, ez annak a talán picit nőiesebb verziója, nyáron el lehet használni. Azóta nagyot fordult velem a világ, a krémmániámon túl erőteljesen parfümmániás lettem, így ezt a pénzt már sokkal különlegesebb, jobban hozzám illő parfümre is el tudnám költeni. Felnőttem.:P
Egyik barátnőm szerint szinte fullasztóan erős ez a parfüm, nem bírta ha jelenlétében befújtam magam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 11.

bokihugi

2012. július 27.

Szinte már minden hozzászólást elolvastam, amit Medora irt. Irigyelem is, sajnos azok közé tartozom akik ugyan véleményeznek, de hogy hasznos lenne... azt nem mondanám.
Csak egy teszteres fújás került rám, mert citrus-virágos imádó vagyok. Milyen illatokat éreztem milyen időközönként sajnos nem tudom megfogalmazni, nem is értek a parfümökhöz. Vagy tetszik vagy nem ennyi ami tőlem telik. :)
Azt viszont tudom, drága ahhoz, hogy csak ennyit tudjon. Felejthető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 27.

Azt viszont tudom, drága ahhoz, hogy csak ennyit tudjon. Felejthető.