Tommy Hilfiger

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 5.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos

Összetétel: p.bors, barack, feketeribizli, tubarózsa, liliom, ámbra,musk

miele

2019. február 12.

Általában bejönnek a Tommy illatok. Nekem abszolút hétköznapi, de nagyon kellemes, könnyen viselhető illatok ezek. Ad egy kis pluszt az ember közérzetéhez. Az árát sem tartom túlzásnak, bár az igazság az, hogy igyekszem akkor parfümöt vásárolni, mikor valamilyen akció keretein belül lehet hozzájuk jutni. Rajtam viszonylag tartós, ruhákon mindig nagyon jól érezhető az illatuk.
Kategóriájában szerintem teljesíti, amit kell, én bátran keresgélek közöttük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

Kategóriájában szerintem teljesíti, amit kell, én bátran keresgélek közöttük.

timeska

2017. szeptember 10.

Ártatlan, romantikus, édes-friss, nem fullasztó, nem gyomorforgató, kifinomultabb, mint bármelyik szirupos cukros celeb illat. Rajtam erősen előjön a barack, de nem az a cukorszirupos, hanem a hamvas fáról leszedett őszibarack. Szerintem jó választás a gyümölcsös-virágos vonal kedvelőinek, igazi iroda-barát illat, de egy esti szórakozáshoz is passzol. Az illat jó, én nem vagyok gyümölcs fan- pedig mindig próbálkozom velük :D
Tartóssága jó, a szillázsa közepes - pont jó "to go" illatnak. Az egy csillagot csak azért vonom le, mert ő nem én vagyok, de amúgy ez nem az illat bűne :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

misno

2017. május 30.

Azzal a reménnyel vettem meg, hogy valami isteni virágos-barack illata lesz. Barackot én nem érzek sajnos. Helyette tubarózsát, és talán a rózsaborsot. Azóta is itt búslakodik a polcomon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

galagonyanya

2014. november 16.

Nekem ő túl virágos, túl friss, túl szappanos. És ezt az illatot már éreztem valahol. Talán Juliette Has a Gun Romantina (erre azért nem vennék mérget). Nem az az "ezerből is felismerem" kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 16.

radioaktiva

2013. március 10.

Szerettem, elhasználtam, de nem vettem újra, mert annyira nem "must have"-kategória nálam. Vidám, tavaszi, nőies illat, a hétköznapokra tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 10.

virko01

2013. március 10.

Csatlakozom, en is tavaszi randikra ajanlanam leginkabb, de szinte barmikorra, annyira szeretheto.Meg nem rendelkeztem vele, de a noverem 3at elhasznalt belole, igy volt szerencsenk megismerkedni:) A netrol rendelt teszter es az eredeti illat kozt volt kulonbseg, es nem csak intenzitasban, mindenkepp eredetit erdemes beszerezni belole.Tobb eve, hogy noverem mar nem hasznalja, de most valahogy mindkettonknek eszebe jutott:) Szerintem en is beszerzek 1et belole, annyira finom, fiatalos, abszolut nem tolakodo illat. A tartossaga azert nem az erossege,sajnos, ez az egyetlen hibaja. Ezert 4es.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 10.

ChihiroSenko

2012. július 2.

Megint egy könnyü illat, ami tartos is. Tavaszi randevukra ajanlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 2.

Megint egy könnyü illat, ami tartos is. Tavaszi randevukra ajanlom!