Tommy Hilfiger

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 9.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők:  őszibarack, narancs, lonc, gyöngyvirág

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

hulcsi

2014. január 22.

Ajándékba kaptam 4 éve. Még több, mint a fele megvan :( Aki az édes, kellemes, fűszeres, meleg illatokat szereti -mint én is- az ne ilyet vegyen! Olyan fanyar...nem is tudom, magában sem, de magamra fújva pláne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 22.

melinda18

2013. március 7.

az illata az nem valami jo émelygős

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 7.

az illata az nem valami jo émelygős

Nessy

2012. május 19.

Tegnap találtam meg. Dobozában, elfeledve leltem rá. 18-19 évesen minden vágyam volt a Tommy Girl, nem vettem azóta sem, bár még mindig tetszik. Ehhez a kölnihez nagyon olcsón jutottam hozzá, nem is tudtam milyen illat, azt gondoltam biztos nagyon hasonlít az eredetire. Csalódnom kellett, rettenetesen szúrós, pár használat után elcsomagoltam, pozitívum hogy azóta sem romlott meg! Nagyon keserű, nem túl kellemes, pedig összetevői alapján egy mennyei kis nyári semmiség is lehetne. Édesanyámnak mutattam tegnap és azt mondta rá, miután megszagolta: "Ez meg mi a bánat?":D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 19.