Tommy Hilfiger

Ár:   12 690 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pomme, Módosítva: 2019. március 8.

Ár:   12 690 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: gyümölcsös-virágos

Fejjegy: golgotavirág

Szívjegyek: jázmin, narancsfa virág, tahiti gardénia

Alapjegyek: vanília

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

pomme

2019. március 8.

Meleg, édes, de friss maracujaillatú nyári finomság. A lédús gyümölcs dominál végig (hiába írják, hogy golgotavirág, ez inkább a gyümölcs), a trópusi/mediterrán virágok inkább csak támogatják, de azt nagyon szépen. Még az én virágfób orrom is imádja. :) Vaníliát nem érzek, de nem is hiányzik.

Akik nyaraláskor is dámát játszanak, nem ajánlom semmi szín alatt :D Aki viszont nem kap agyérgörcsöt, ha lapos szandált és rövidnadrágot kell húznia spagettipántos toppal és "kimonóval", azok bátran vegyék meg :) A virágok egyébként adnak neki egy kicsit felnőttesebb, nőiesebb vonalat, de maximum a maxiruha-lapos szandi kombóig tart a "csinoskodás". Fesztiválra, nyaralni, tengerparton koktélozni (nappal :D) a csajokkal ezt fogom vinni. Tartóssága 4-es, de nekem nyáron ne is legyen fojtogató egy parfüm, úgyhogy nem vonok le ezért csillagot.

Vakon vettem egyébként, kicsit féltem, hogy túl édes lesz, vagy túl fanyar (amit imádok, de olyan nyári parfümöm már van a Masaki Fluo személyében), de szerencsére egyik sem. Mintha egy halvány fásságot éreznék a háttérben, de elvileg nincs ilyen illatjegye. Összességében bár nem olcsó, de megérte az árát. Az üvege nagyon szuper, a doboza is aranyos a képeslapos megoldással a hátulján. :) Lehet, hogy veszek belőle még egyet tartalékba, eléggé limited edition-nek tűnik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 8.