Tommy Hilfiger

Ár:   6200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 9.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: ribizli, kivi, liliom, méz, boróka

Tommy Hilfiger True Star Gold fújós eladó
Ár: 1250 Ft /2200 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: 5 ml vagy 10 ml, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

VictoryFord

2015. november 4.

Egyszer volt szerencsém a sima True start megillatozni és mindig is vágytam egy egész üvegre belőle, de mire meg tudtam volna venni már nem gyártják,vagy csak én nem találom,nem tudom. Mindenesetre megtaláltam ezt,gondoltam hasonló illat lehet. Próbálgattam többször de nekem nem jött be,túl erős illat,kicsit keleties is,és túl édes nekem,egyben fűszeresnek is érzem. Mivel inkább a lágyabb, virágos-gyümölcsös illatokat szeretem inkább elajándékoztam egy barátnőmnek,akinél viszont telitalálat volt,szerencsére egyből beleszeretett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 4.

sminkesmas

2014. november 22.

Megjelenéskor anno ráugrottam, nálam nyári, fanyar, sportos illat.
Aztán később nekem nagyon "zöld" illatú lett, de mivel szép emlékek kötnek hozzá, így mégis megszerettem..ilyen ez :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 22.

Megjelenéskor anno ráugrottam, nálam nyári, fanyar, sportos illat.

vanillacaramella.sweet

2013. május 9.

Ezt még illatnak sem nevezném, keserű, és teljesen erőteljes FENYŐFAszagú, tartós, szúrós. Rossz kreáció, hiába szép az üvege..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 9.

momo

2012. október 5.

Én is a 20-as éveim elején szerettem. Érdekes, én elég tartósnak éreztem magamon. Jó néhány évre rá akciós volt a Rossmann-ban, gondoltam nyáron rohangálni jó lesz. Valami hihetetlenül keserű förmedvény került a csuklómra otthon. Sajnos a blokkot elhagytam vagy nem hoztam el, mert legszívesebben a fejükre húztam volna a parfümös üveget. Azóta rá sem bírok nézni, de azért nem felejtem el azokat az időket, amikor még szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 5.

Sephira

2012. július 2.

Még régebben, mikor elmúltam 20 tetszett nekem ez az illat, akkoriban más volt az ízlésem. Megvettem akciósan majd eltettem és sokáig nem használtam, most vettem elő (azért is vettem meg mert hasonlónak találtam egy régi számomra kedvelt Impulse illathoz, talán a Solar-hoz). Még ez sikerült a legjobbra a Hilfiger illatok közül (a többit vagy nem ismerem vagy nem tetszett). Ebben a nagy nyári melegben kifejezetten üdítő, frissítő (sajnos a kedvenc nehéz illataimat el kellett tennem), jól eső. Édes illat kedvelőknek nem ajánlott, mert inkább fanyar (na de a Light Blue is milyen népszerű pedig az se édes hanem keserű, citrom illat), én főleg a kivit és a tulipánt érzem benne (elvileg görög dinnye is van benne).
Végül is egy mindennapi, vidám, sportos nőies illat, nyárra teljesen jó kánikulában, eddig mindenkinek tetszett.
Nem tartós, 1 órát ha bír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 2.

Nem tartós, 1 órát ha bír.

Kiscsillag5

2012. június 7.

Mikor tini koromban megvetettem magamnak, akkor nagyon oda voltam érte és az üvegéért is, na meg a dobozán Beyonce-ért. Ennek ellenére elég hamar meguntam. Valószínű ahogy változott az ízlésem rájöttem, hogy nem illik a személyiségemhez. Friss, üde, nyári illat, talán kicsit férfias is és nem valami tartós. Vicces, de az ízesített Nestea teákra emlékeztet az illata. 7 év után vécéillatosítóként végezte szegény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 7.