Toni & Guy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miomio, Módosítva: 2013. április 28.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Hajformázók

A finom por és könnyed textúra volument és tömeget ad a hajnak, azonnal beszívódik és matt hatást biztosít.

hdia

2019. február 10.

Borzalom.. kétszer próbáltam és dobtam ki.
Ragad, nem eldolgozható, szörnyű

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

Borzalom.. kétszer próbáltam és dobtam ki.
Ragad, nem eldolgozható, szörnyű

Fenolia

2015. február 15.

Na, ez az a dolog, ami csak ront a hajamon. Alig emel valamit és nagyon kellemetlen tapintású, ragacsos lesz a hajam. Borzalom. Tényleg, legszívesebben hajat mosnék a használata után. Próbáltam többféleképpen alkalmazni, de mindenhogy rossz. Kevés is van benne, de legalább gyorsan megszabadultam tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 15.

lzsoficim

2014. december 31.

Szerintem emel a hajon, de olyan elviselhetetlenül ragacsos lesz, hogy azonnal kimosnám..Egyszer-kétszer próbálkozom vele, mert ha már van, elhasználnám, de több,mint egy éve meg van és alig fogyott belőle, olyan rossz! Nincs szívem kidobni, drága volt, de nem lenne szívem még eladni sem másnak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 31.

Edóka22

2014. szeptember 12.

Nagyon nagy csalódás, direkt ezt a hajtőemelő port vettem, hátha egy drágább termék hatásosabb lesz, de ez valami KATASZTRÓFA!!!
Semmit (semmi jót) nem csinál, ragad a hajam tőle, még zsírosabb lesz, mint előtte volt, semmit nem emel a hajtöveimen, szóval ez egy teljesen fölösleges termék!
Eddig 2x használtam, de sajnos a 2. használat sem volt meggyőzőbb mint az 1.!
Persze már elhasználom ezt az 1 g port, ami van benne, de soha többet nem veszek ilyet, az tuti!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 12.

Eddig 2x használtam, de sajnos a 2. használat sem volt meggyőzőbb mint az 1.!

rata.sum

2014. május 7.

Ó, hogyaza...
Sajnos nem olvastam el az itteni véleményeket, hanem hirtelen felindulásból figyelmetlenül megvettem. Ez tényleg csak 1 g???? Rablás, átverés, megérdemelnék ezért a húzásért, hogy soha többé egy fityinget se adjak T&G termékért. :(((
Ráadásul az én hajamra nem is jó (nagyon vékonyszálú és kevés, a got2b volumennövelő pora a hibái ellenére is sokkal jobban muzsikál nekem), csak ragadóssá tette, de nem emelte meg.
A guta megüt, hogy lassan már semmit nem lehet úgy megvenni, hogy előtte ne töltsön az ember hosszú perceket a dobozon található összes felirat beható tanulmányozásával. Ekkora dobozba 1 g termék... eszem megáll...
Jó, most mérges vagyok, majd elmúlik, tanultam belőle, nagyobb bajom sose legyen, de ez akkor is szemétség. ;(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 7.

Ó, hogyaza...

francais

2013. november 8.

Nyereményjátékon nyertem egy ilyet, már 10x biztos használtam és még van benne, pedig nagyon sűrű hajam van...2790 Ft-ot, azért nem adnék érte...sajnos zsírosítja a hajam, ami amúgy is könnyen zsírosodik. Összességében nincs vele bajom, de nem tud többet, mint egy hajhab vagy hajlakk...senkinek nem ajánlanám, hogy ilyen marhaságra költse a pénzét, annyira drága, hogy hmm-hmm: 2 csillagnál nem ér többet...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 8.

sephora

2013. május 20.

A Pixibox-ban jutottam hozzá ehhez a hajtőemelő porhoz, amikor megérkezett, tettem vele egy próbát, majd visszakerült a polcra.
Ma reggel újból elővettem, hogy megemeljem a hajtöveimet... :-D és nagy meglepetésemre a termék elfogyott!
Kettő, azaz KETTŐ használat után elfogyott. Úgy emlékeztem, hogy ez egy teljes kiszerelésű termék volt a Pixibox-ban, de azért rákerestem az Unilever honlapján és valóban - ez egy TELJES kiszerelésű 1(!) grammot tartalmazó termék!
1 gramm por egy 9 cm hosszú és 3 cm átmérőjű hengeres flakonba zárva, melynek ajánlott fogyasztói ára 2790Ft!
Noooooormálisak ezek???? Mélységesen fel vagyok háborodva, mert ez teljes mértékben a vásárlók megtévesztése.
Jóllehet, fel van tüntetve a flakonon és a dobozon a netto töltősúly, de ez akkor is hatalmas pofátlanság. Hiszen senki nem gondolná, hogy a flakon 99%-a üres!

No, de hogy a termékről is írjak, hiszen ez a lényeg.
Jelenleg is használom és már 2x újravettem a TAFT Instant Volume Powder-ját (10 gramm kerül ~1200 Ft-ba), amely hasonló ehhez a termékhez. Igaz, ki kellett kísérleteznem, hogy az én hajamnál miként lehet jól használni, de miután erre rájöttem - arra jutottam, hogy nálam szerencsére jól működik.

Ennél a Toni&Guy terméknél is ugyanazt tapasztaltam, hogy hajmosás utáni napon reggel a hajtövekre szórva egész jó textúrát ad a hajnak. Mivel a hajtövem hamar zsírosodik, ezért maga a termék használata csak a hajmosás napján vagy az azt követő napon jöhet számításba, mert zsírosabb hajtőre szórva még zsírosabbá teszi azt.
Mivel csak kettő használatra volt elegendő a termék így nem tudok arról beszámolni, hogy hosszú távon hogyan teljesít.
A szórófejen található nyílások nagysága a flakon tetejének elcsavarásával szabályozható – ez nagyon tetszett, az 1 csillag amit adok értékelésként, azt a flakonjáért adom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 20.

No, de hogy a termékről is írjak, hiszen ez a lényeg.

Xéni

2013. május 14.

Egyszer kipróbáltam, elég is volt, pedig nagy reményeket fűztem hozzá. Nagyon kicsi mennyiséget szórtam a hajtövemre, és én is bedörzsöltem, ahogy az előírás. Bár tényleg tartotta a hajamat, mint a cövek, ám olyan érzés volt, mintha mézzel kentem volna be a hajam, és az száradna bele. Bármikor hozzáértem a hajamhoz, a kezem is ragacsban úszott, valami borzasztó.
Ez az egy szórás hiányzik belőle, ha valaki kipróbálná, boldogan odaadom, mert nem visz rá a lélek még egy próbára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 14.

miomio

2013. május 9.

A Pixiboxban kaptam belőle egy példányt. Sajnos most nincs kéznél a termék, de írom azt amire emlékszem. Én úgy használtam, hogy szórtam a fejemre belőle, ujjaimmal bedolgoztam, majd átfésültem a hajam. A tubus teteje csavarható, így az ember magának állíthatja be, mekkora mennyiséget szórjon a flakonból. A tartalmát én ilyen hópiheszerű szöszmöszös anyagnak tudnám leírni. Ami a kezemre hullott az kicsit rátapadt.
A zsíros hajamon kipróbálva a mattító hatást nem nagyon napasztaltam, viszont olyan hatást értem el vele , mintha be lenne kicsit lakkozva a hajam. Így a frufrumat könnyebben tudtam kicsit tupírozni, jobban megtartotta, nem csúszott úgy szét. A hajam sajnos kicsit tapadós lett tőle, viszont szépen belesimult, nem látszódott az hogy lenne a hajamon valami. Tervezem még a használatát, aztán ha látok még benne lehetőséget megírom :) remélem tudtam valami választ adni Evie!
Én személy szerint drágállom ezt a kis tubust, nehéz felmérni mennyi marad benne, mivel lehet gazdálkodni.Számomra ez annyira nem hasznos termék, a mattító hatást ki tudom váltani a hintőporral

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 9.

Emolliensek: Silica Silylate