Toni & Guy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2013. március 24.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Hajápolók

2013. március 24.

Nagyon sajnálom, hogy már nem gyártják, most fog elfogyni az utolsó flakonom, pedig jól betáraztam belőle mikor már kiárusítás alatt volt a DM-ben mert hozták be az új szériás Toni&Guy termékeket. Kevés kell belőle, jól hidratál, szépen fésülhető lesz tőle a haj, és nem nehezíti el. Az illata engem nem zavar. Eredeti áron tényleg kicsit drága, kb. kétszerese az átlag balzsamoknak, de féláron abszolút megérte, hatása jobb mint az átlagos balzsamoknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 24.

borsolya

2013. március 16.

nagyon szerettem, jó illatú volt tőle a hajam, és keveset kell belőle használni. szerettem a pumpás adagolófejet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 16.

Sheewa

2012. június 11.

nekem nagyon jót tesz a száraz szőkitet hajammal, szeretem az illatát is, bármikor megvenném újra! egy csillagot levontam, mert nekem ez az adagolófej nem jön be

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 11.

G

2012. május 6.

Szerencsére a mini kiszerelést vettem meg, mivel semmit sem ér, sőt mintha még szárazabb lenne tőle a haj. Azért a pénzért, amennyibe a nagy tubus kerül mégiscsak várna egy kis pozitív hatást az ember lánya...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 6.

szueszti

2012. április 3.

Abszolút egyet értek az előttem szólókkal!! Ezt a terméket levenném az üzletek polcairól és én még megvettem teljes áron.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 3.

nikol

2012. március 31.

Sajnos nekem sem jött be, abszolút nem hidratált, és tulajdonképpen, még sprődebb lett tőle a hajam, mint bármi mástól.Ettől még ha sima testápolót kenek a hajamra még az is sokkal jobb!! Ráadásul még drága is !!! Sokkal jobb hasonló termékek vannak fele ilyen áron! Az illata meg, iszonyúan émelyítő , és két nap után is ragaszkodik a fejemhez !! Na ez tényleg totál pénzkidobás volt nekem!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 31.

csillag

2012. március 20.

Annyira pocsék, hogy valami elképesztő, a nagy márkanév miatt vettem meg, áldom az agyam, hogy a kis kiszerelést, az illata jó -- nekem volt gucci rush II. parfümöm, szerettem:)-- de ennyi..még jobban száll tőle a haj, kifésülni nehezen lehet, és előbb zsírosodik...borzalom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 20.

mariann33

2012. február 22.

Szívem szerint egy csillagot sem adnék.Ennyire még nem nyúltam mellé.Sokkal nagyobb mennyiség kell belőle mint bármely más hajápolóból,és még akkor is nehezen tudom kifésülni az amúgy egyenes,átlag sűrűségű hajamat.Az illata!Egyszerűen nem értem,miért kell ilyen erős illatúnak lennie egy hajra való bárminek is.Ráadásul nekem olyan mint a Gucci Rush parfümje,amit elve nem bírok elviselni.Nagy csalódás minden szempontból.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 22.

quills

2011. november 28.

Remekül ápol, a samponnal együtt használom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 28.

Remekül ápol, a samponnal együtt használom!

Tenshi_ligth

2011. augusztus 17.

Nagyon jó kis balzsam, a vasalóval nyüstölt, alapból birka göndör hajamat is szépen ápolja ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 17.