Toni & Guy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ficuskinky30, Módosítva: 2014. április 18.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Samponok

ancsika3

2013. július 31.

Nagyon imádtam ezt a terméket. A legjobb szárazsampon, amit valaha használtam. Az ára miatt nem vettem újra.. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 31.

anicooc

2012. február 18.

Nagyon szerettem, de már nem kapható ebben a változatban. Sajnos az új nagyon elmarad a régitől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 18.

szaniblue

2012. január 5.

Én az elején nem igazán tudtam vele mit kezdeni. Aztán rájöttem, hogy nekem úgy a legjobb ha először kifésülöm a hajamat, aztán ráfújom utána pedig nem törölközővel hanem kézzel dörzsölöm bele. Én csak a frufrumra használom mivel az valahogy gyorsabban zsírosodik (vagy legalábbis jobban látszik) mint a hajam. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Tényleg mattítja a hajamat és úgy néz ki mintha akkor mostam volna meg. Az illata szerintem olyan mint egy hajlakké (nem is szeretik itthon ha fújkálom xD ). Igazából az egyetlen kivetnivalóm az ára, mert eléggé drága. Ezért ha elfogy kifogok próbálni egy olcsóbbat, hátha az is ilyen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 5.

Josie

2011. október 21.

Nekem nem viszketett a fejbőröm tőle, bár az összetevők nekem sem tetszenek. Száraz samponok között szerintem az egyik legjobb, habár egytértek BabyDollal, hogy tökéletes termék ilyen téren nincs. Ha viszont szükség van rá, akkor ez nem egy rossz választás erre a célra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 21.

BabyDoll

2011. október 14.

Valószínű olyan, hogy tökéletes száraz sampon n-i-n-c-s, nem létezik, kész. Mindjárt kifejtem miért. Próbáltam több márkát is, de kivétel nélkül mindegyiktől ragacsos lett a hajam, vagy ősz, szürkés, hiába fújtam rá hajszárítóval, fésülgettem... Azt hiszem a sötét hajszínnel rendelkezők értik miről beszélek...
Aztán egy ismerősöm ajánlotta a T&G-félét, és ki kellett próbálnom. Nem mondom, hogy ész nélkül lehet fújkálni, anélkül, hogy a sötét haj mattá és kicsit szürkéssé válna, mert nem. De mértékkel és okosan alkalmazva lényegesen jobb mint a versenytársai.
Következzenek a negatívumok, amik miatt inkább hanyagolom a használatát:
1. Az összes száraz sampon - kerüljön 500 vagy 5000 forintba - szárít, hosszútávon nem hiszem, hogy túl jó a hajnak.
2. Főleg a hajtövekre fújjuk, szóval elengedhetetlen, hogy érintkezzen a fejbőrünkkel, ami szintén nem túl szerencsés ilyen vacak összetevők esetén.
Konklúzió: néha belefér, vészhelyzet esetén, de sajnos ez sem egy csodaszer.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 14.

Következzenek a negatívumok, amik miatt inkább hanyagolom a használatát:
Konklúzió: néha belefér, vészhelyzet esetén, de sajnos ez sem egy csodaszer.

brodiko

2011. augusztus 29.

Az egyik legjobb száraz sampon, amit használtam, pedig elég sokat próbáltam már. Sajnálom, hogy már nem kapható, állítólag magyarországi tulajdonosváltás miatt nem hoznak be új termékeket az országba. :( Nekem sem a Tigi, sem az olcsóbb (SwissO) nem váltak be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 29.

Rony

2011. augusztus 10.

Amikor használtam mindig viszketett a fejbőröm. Engem a hatása sem vett le a lábamról, ráadásul elég drága, ilyen rossz teljesítményhez képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 10.

pitypango

2011. augusztus 10.

Nagyon jól felfrissítette a hajamat, kellemes az illata is és jól el lehet oszlatni. Nem tapasztaltam semmilyen irritációt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 10.

ficuskinky30

2011. július 3.

A hatása nagyon jó ennek a száraz samponnak, tetszik a fújós kiszerelés is, viszont az összetevőitől nem vagyok elájulva, és főleg attól nem, hogy viszket tőle a fejbőröm... Többet nem veszek ilyet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 3.

Hidratálók: Propylene Glycol

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.