Tonymoly

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: karina, Módosítva: 2014. április 18.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Selymes hidratáló fátyollal vonja be a bőrt
  • Védi az érzékeny bőrt a kiszáradástól
  • Segít egyensúlyban taratnia bőr olajtermelését

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

mvirag40

Korcsoport: >54
2019. április 4.

Nagyon jó volt, igazán örülök, hogy kipróbáltam! Könnyen felszívódott, kellemes az illata, sokáig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. április 4.

v.szilvia789

2014. augusztus 23.

Mintát próbáltam én is, kellemes állagú, enyhe illatú krém. A bőrbe hamar beszívódik, jól hidratál. Egy tasak két alkalomra volt elég, de bőven lehet kenni belőle, csak úgy itta a bőr. Az összetételére azért kíváncsi lennék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 23.

bebiz

2014. április 25.

Sajnos eddig csak mintákat kaptam belőle egy rendelésem mellé, de szuper kis krém. Vegyes bőröm van, szokásos zsíros T-vonallal és mellé még vízhiánnyal. Ez a krém, nemcsak jót tett a vízhiányos bőrömnek, de nagyon szuper hidratáló is, anélkül, hogy elnehezítené a bőrt. Nem olcsó, de tuti megveszem a teljes kiszerelést is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 25.