Tonymoly

Ár:   $7.99   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: kova, Módosítva: 2013. július 20.

Ár:   $7.99
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Bőrtökéletesítő púder matt hatással. Hipoallergén, érzékeny bőrre is ajánlott. A doboz tükröt és puffnit is tartalmaz.

baranyeszter

2015. május 12.

Ez valami hihetetlen cukiság! Egészen apró, finoman mattít, szerintem nagyon világos, az én hófehér arcomra is 2-és árnyalat kell. Szépen alkalmazkodik, nem gyűlik meg ráncokban, pórusokban.
Tényleg hihetetlenül picike, végre egy púder, ami befér a színházi kistáskába, és még tükör is van benne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 12.

kova

2013. július 11.

Most érkezett meg az ebay-es rendelésem, többek között ezzel a púderrel. Fedése éppen elegendő, nem fogja helyettesíteni az alapozót, ellenben ilyenkorra nyárra szerintem pont elég. Mattít, sokáig tart, selymes lesz tőle a bőr, sokkal szebb az összkép tőle. Kellemes, nem erős illata van. Natural beige árnylatot vettem, azt hiszem ettől még van egy világosabb is. Elsőre nagyon fehérnek tűnt, de bőrön ez abszolút nem látszik, szépen felveszi a saját bőrszínt. Nagyon aranyos a csomagolása is. Összességében szerintem én áttérek a koreai kozmetikumokra, ebayről fillérekért megvan és sokkal hatásosabb, mint az itthon kapható társai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 11.