Tonymoly

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: fairynorah, Módosítva: 2015. január 29.

Kiszerelés:   12g

"Felejtsd el az előző spirálodat!"

Extra fekete festék, melyet meleg vízzel könnyedén le lehet mosni. Maszatolódás mentes formula.

5 fajta kefe:

• dúsító (sága tubus)
  • göndörítő (rózsaszín tubus)
  • hosszabbító (narancs tubus) 4mm-es rostszálakkal a műszempilla-hatásért
  • barna göndörítős (zöld tubus) barna színű festék
  • kék göndörítős (kék tubus) kék színű festék

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Linnn

2018. december 8.

Én a citromsárgát és a narancssárgát próbáltam ki és mindkettővel meg vagyok elégedve. A narancssárgában ilyen kis pillahosszabbító szálak vannak, de nem zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 8.

nejko

2018. július 24.

Én kipróbáltam már a citromsárga, a rózsaszín és a narancssárga verziót is. Végül a narancssárgánál (hosszabbítós) tartottam ki. Nekem ez a tökéletes spirál úgy érzem. Tényleg vannak benne ezek a kis rostszálak, amitől valóban brutálisan hosszú szempilláim lesznek. Nekem sajnos elég rövid, ritka és világos a szempillám de ez valami csodát művel vele. Nagyon bírom, hogy akár langyos vízzel is szépen le lehet mosni, nem kell órákon át dörzsölni. Ennek ellenére, hogy ilyen könnyen lejön nem pereg napközben és nem maszatolódik. Igazából elégedett voltam a citromsárga és a rózsaszín társával is, de az én adottságaimból a narancs hozta ki a legtöbbet :) Ja, és egyébként rengetegszer újravettem már... Ebay-es eladóktól szoktam beszerezni, az ára pedig nagyon baráti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Shama

2018. március 6.

A vízálló változata van meg. Nagyon szép pillákat csinál és tényleg vízálló! Nem maszatolódik, nem potyog. Micellás vízzel, vagy vízzel nem jön le, sminklemosó kell hozzá. Nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 6.

artemiszkde

2017. április 3.

Végre egy spirál, ami nem maszatolódik! A sárga (dúsító) közepesen vagy inkább alig dúsít, természetes pillákat csinál, de nem érdekel, mert nem leszek pandamaci a nap végére! Szeretem! Ha jobban dúsítana, nem keresgélném tovább a tökéletes spirált. Azért újraveszem, mert tartósságban verhetetlen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 3.

honey79

2016. augusztus 24.

A citromsárgát vettem meg. Nagyon akartam,hogy jó legyen, nagyon vártam a wow hatást,de sajnos nincs. Biztosan átok van rajtam, mert az elmúlt időben vett 4 spirálom mindegyike csalódás (van köztük 14 ezres is). Ami pozitív, az a keféje. Nagyon jól lehet vele dolgozni, minden kis pillát elér, és nem kenem körbe a szemem közben, ami a mostani új spirálokról nem mondható el. Egy rétegben szinte semmi (mondjuk szétválaszt), de nem vastagítja a pillákat. Summa summárum, 3 rétegben kentem fel végül, így szépen megemelte a pillákat, dúsítás nincs,de pókláb,az van! Sajnálom... :(

Update:
Eltelt egy hónap, és megbarátkoztunk. Strandon 5* a teljesítménye, úsztam, pancsoltam, napoztam, de a spirál meg sem mozdult. Kb. 2.5 hét használat után már pont annyi festék kerül a kefére, amennyi kell. És már csak két rétegben használom, viszontígy is szép pillákat csinál. Szóval kap még 2 csillagot. 😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Update:

zoeyshy

2016. július 29.

A sárga a legjobb ebben az árkategóriában! A többiről nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

A sárga a legjobb ebben az árkategóriában! A többiről nem tudok nyilatkozni.

gabbica

2016. február 21.

A narancs és a rózsaszín van meg nekem. Egyszerre vettem a kettőt, a boltban nem nagyon sikerült kommunikálnom az eladóval, úgyhogy vakon vettem meg ezt a két fajtát. Korábban használtam a cicás kupakú spiráljukat, azt imádtam. Az sajnos limitált volt, úgyhogy próbát tettem ezekkel.
Először a narancsot kezdtem el használni, Nagyonnagyon elégedett voltam vele, annyira, hogy egy egyhete felbontott YSL spirált ütött ki és repített a kukába, miután ezt kipróbáltam, hozzá sem nyúltam a másikhoz....Nagyonnagyon tartós, szép, mélyfekete, jó a kefe is, zuhanyzáskor pedig gyönyörűen lemosható sima meleg vízzel, lemosóval nem is szoktam hozzányúlni. Maga a kefe szép pillákat csinál, de nem hűha effektus azért, egy rétegben természetes, két rétegben már óvatosan kell vele bánni, mert könnyen bogárlábasít, de ha ügyeskedünk egész drámaira lehet venni a figurát, ki hogy szereti... Nekem az összes spirál lekenődik a szemem alá pár óra múlva, tényleg kipróbáltam mindent a drogériástól a legdrágábbig, ezek a tonymoly spirálok azok, amik egyesegyedül meg sem moccannak. Nem mondom, hogy egy EL spirállal nem lehet szebb pillát csinálni, de az 2 óráig tart nekem.
A rózsaszín verzió sajnos kevésbé jött be, mint a narancs, nekem nagyon sok festéket felvesz, és egy rétegben sem természetes, összetapasztja a pillákat, de legalább tartós ő is és igazi fekete.
Ár-érték arányban verhetetlenek nekem ezek a spirálok, 100%, hogy újra fogom venni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 21.

flinda82

2015. július 13.

A rózsaszín göndörítős verziót vettem meg, remélve, hogy egy koreai szempillaspirál ért a göndörítéshez és nem csalódtam. Szempillagöndörítő nélkül, pusztán a kefe használatával is nagyon szépen és tartósan megemelt pillákat lehet elérni vele. A festék állaga ideális, a kefe nem vesz fel túl sokat, így szinte esélytelen a pókláb és a nehéz pilla effektus. Látványosan és egyenletesen hosszabbít, sűrítésre egyáltalán nem alkalmas, de ezt nem is ígéri. Valóban nem maszatol és micellás vízzel viszonylag könnyen lemosható (sima vízzel nem próbáltam). Szerintem a legszebb hatást egyetlen, könnyű kézzel felvitt réteggel lehet elérni, építhető ugyan, de akkor már csökken a legyező hatást adó definiáltság. Ha intenzívebb látványt szeretnék, utána rámegyek a Max Factor False Lash Effecttel, ami kompenzálja az egyetlen gyengeségét, a sűrítés hiányát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 13.

Amea

2014. december 24.

A sárga, dúsító van belőle. és csak jót tudok róla mondani. Álomszép pillákat csinál, nem pereg le, nem hagy pandafoltokat a szemem alatt egész napos viseléskor, nem kell igazítgani. Jó a kefe, megfelelő mennyiségű festéket vesz fel, nem szárad be egykönnyen, igényes a csomagolás.
Allergiát nálam nem okoz és remekül leszedi a meleg víz, semmifajta extra lemosót nem igényel.
Egész biztosan újra fogom venni, ha találok valami online megoldást a vásárlásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 24.