Tonymoly

Ár:   €14   Kategória:   Hajápolás

A krémet feltöltötte: julcsa95, Módosítva: 2019. augusztus 27.

Ár:   €14
Kategória:   Hajápolás

Segít megszüntetni a fejbőr korpásodását és a haj hullását. Táplálja, hűsíti és nyugtatja a fejbőrt.

viragi

2019. augusztus 26.

A leírásban azt írják, hogy le kell öblíteni. Én úgy csinálom, hogy felrakom a hajbalzsamot, ezt pedig a hajtövemre fújom (én elég sokat fújkálok belőle, mert próbálom mindenhová fújni, de látni nem látom hova fújtam már mivel átlátszó a folyadék, a hűsítő hatását pedig én nem érzem) és masszírozom a fejbőröm 1-2 percig, 4-5 perc után pedig lemosom a balzsammal együtt. Én úgy veszem észre, hogy mintha kevésbé hullana a hajam a használata után. Korpásodásom pedig nincs, így ezen hatásáról nem tudok nyilatkozni. Elég erős illata van számomra, ez nem tetszik benne. A felvitt inci ezen link szerint kissé hiányos: https://www.skincarisma.com/products/tonymoly/dr-for-better-catechin-hair-tonic/ingredient_list#info-section, pl. a második összetevő az alkohol, az utolsó helyen pedig parfüm van, ergo vannak benne a felsorolt szép összetevők mellett kevésbé szépek is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 26.