Tonymoly

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2013. november 4.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Pórusösszehúzó agyagmaszk

Tojásfehérjével és kamélia kivonatokkal gazdagították, melyek hatékonyan húzzák össze a pórusokat. A maszk keratint is tartalmaz, mely egy hatékony bőrfehérítő összetevő.

Kiszerelés: 30 ml

Anna0823

2018. február 9.

Az Egg Pore Steam Balm után használom, picit lehet érezni a hűsítő hatását. Bár a bőrömet alaposan húzza, miközben szárad, olyan nagy változást eddig sajnos nem vettem észre a pórusaim méretében. Kíváncsi vagyok, hosszabb távon milyen lesz a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

necra

2014. április 16.

Kb. a századik vackom, amit az ebayről rendeltem a makacs mitesszereim ellen. Semmi csodát nem művel :((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 16.