Tonymoly

Ár:   $13   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet feltöltötte: suigintou, az összetevőket feltöltötte: erynis, Módosítva: 2017. június 26.

Ár:   $13

• tengeri moszatok: bőrtisztítás
  • brokkoli: vitalitás
  • rizs: tisztítás
  • avokádó: táplálás
  • makkolli (erjesztéssel készülő koreai alkoholos ital, rizsbor): bőrtisztító

Használata: a megtisztított arcodra helyezd fel a maszkot. Hagyd rajta 20-30 percig. Miután levetted ne mosd le, hanem a maradék nedvességet masszírozd be a bőrödbe.

Tankozsuzsanna1

2019. február 20.

A tea fa maszkot próbáltam ki,de nekem nem viseli el a bőröm,kivörösödött tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 20.

A tea fa maszkot próbáltam ki,de nekem nem viseli el a bőröm,kivörösödött tőle.

zorka1

2018. március 17.

Brokkolisat tudtam kipróbálni. Viszonylag könnyen kihajtottam, úszik a folyadékban, az tuti:) maradt is még a tasakban, úgyhogy még egyszer felhasználható. Felhelyezni egyszerű, viszont nekem a szemeimnél szűk volt kicsit, az államnál meg lelógott. Elég rendesen hűsíti az arcom, 20 perc után már azon gondolkodtam, ezt nyáron kellene használni inkább, amikor jól esik a nagy melegben. Az arcomon ezen kívűl nem nagyon látok változást, de hátha később jön a meglepetés. Elég erős illata van, nem rossz, de mivel közel van az ember orrához, kicsit fejfájdítós.
Egyelőre 3 *, mivel van még belőle, és annál lesz változás, majd emelek :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 17.

Egyelőre 3 *, mivel van még belőle, és annál lesz változás, majd emelek :))

Fannnya

2017. október 5.

Mindet próbáltam, egy csomagban rendeltem meg az összes fajtát. Kellemes, de nem húha. Az árát megéri, jól esik használni, szép tőle a bőr, de nem csodaszer. Ár-érték arányban viszont kitűnő, olcsó maszktól ennél többet ne várjunk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 5.

HRenata

2017. augusztus 30.

A gránátalmásat vettem 3 db-os csomagban. Hát őszintén, olyan semmilyen... nincs meg az a plusz, hogy tényleg feltöltöttebb, hidratáltabb, kipihentebb bőrt eredményez. Elhasznàltam ezt a 3 db-ot, de nem veszem újra és más verziókat sem valószínű, hogy kipróbálok. Személyes kedvencem még mindig a mülleres Cadea Vera H2O express fàtyolmaszk, amit amúgy szintén Dél-Koreában gyártanak :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

csill87

2017. augusztus 26.

Ebből a rizses maszkot próbáltam ki, mert úgy láttam az az egyik legnépszerűbb ezek közül és valóban nagyon jó kis maszk, a hasonló árkategóriájú maszkoknál sokkal jobb, a nagyon érzékeny bőrömet sem irritálta, nagyon jól táplál.Kellemes, enyhe illata van, de amit annyira nem szeretek benne, hogy a szem rész teljesen ki van vágva, én pedig szeretem, hogy otthagyják és rá tudom hajtani a szememre, mert nekem sajnos az is problémás rész az arcomon. De ha kifogyok a maszkokból, ezt újra fogom rendelni, mert az ilyen olcsó maszkok között szerintem ez nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

nussera

2017. július 18.

Az avokádós verzióját próbáltam, nem győzött meg. Az illata érdekes, a hatása elenyésző. Tejes állagú esszencia van benne, amiket én alapvetően kedvelek, viszont ez a maszk valahogy nem csinált semmit a bőrömmel. Sajnálom, mert a maszk anyaga-mérete-bevágásai nagyon tetszettek.
Egy próbát mindenképp megér ez a termékvonal, mert tényleg könnyen és jó áron hozzájuk lehet jutni. Elképzelhető, hogy más "ízeket" is kipróbálok majd, a vörösboros érdekesen hangzik például. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 18.

RRRrrr

2017. június 4.

A citromos/ragyogó maszkot próbáltam, ami nekem tetszett, volt hidratáló hatása és fényesített is, de igazából találkoztam már hatásosabb maszkkal is ebben az árkategóriában. A szaga kicsit mű, ezért az annyira nem jött be, viszont a mérete elég nagy, nem elállós, és jó sok szérum van rajta nagyon kedvező áron lehet hozzájutni! Más fajtában is ki fogom próbálni, ez a citromos "elment egynek", de valószínűleg nem veszem újra.

(A leírásban el van írva a hatása, mert brightening és nem whitening!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 4.

(A leírásban el van írva a hatása, mert brightening és nem whitening!)

Mundow

2017. június 1.

Az avokádós/tápláló maszkot próbáltam és tetszik a hatása. Szépen feltölti a bőrt. Kicsit parfümös illata van.

Nagy a maszk és bőven át van itatva hatóanyaggal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 1.

Nagy a maszk és bőven át van itatva hatóanyaggal.

seppunkata

2017. május 29.

Az avokádósat próbáltam barátommal, igazából rosszat nem tudok róla mondani, puhává tette a bőröm, és selymessé. De "csodaszer"nek azért nem mondanám, csak ideiglenes hatást ér el vele az ember. Plusz iszonyat hideg, mikor felrakom, sikítani tudnék tőle :D Néha-néha, ha unatkozik az ember, vagy egy kis kényeztetésre vágyik, jó használni, de semmi több. Mivel csak 1-et próbáltam belőle, még adok neki esélyt, és ki fogom próbálni más fajtában is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

cattitude

2017. április 23.

még tavaly rendeltem mindegyikből egyet, mostanában kezdenek elfogyni, már csak a gránátalmás maradt, amit még nem próbáltam. elég nagyok a maszkok és nagyon át vannak itatva folyadékkal, ami a tasakban marad, azt vagy simán elkenegetem vagy átitatok vele egy "üres" fátyolmaszkot és máskor használom fel. megtisztított, galactomyces eszenciával bekent bőrre szoktam teríteni és addig hagyom magamon, amíg nagyjából ki nem szárad a maszk, ez évszaktól függően 30-60 perc szokott lenni. legjobban a makgeollis maszk tetszett, legkevésbé a paradicsomos. most eléggé el vagyok látva fátyolmaszkokkal, de biztosan újra fogom venni őket, ha szükségem lesz újabbakra, ezért az árért elég jó maszkok ezek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Glycereth-26, Butylene Glycol, Propanediol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.