Tonymoly

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Heli, az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2013. április 28.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Intenzív, kettős hatású éjszakai maszk: anti-aging és bőrfehérítő hatású. Fokozza a bőr természetes kollagén termelését, hidratál és ellenállóvá teszi egyetlen éjszaka alatt. A gránátalma kivonat újjáéleszti a bőrt.

lumiukko

2014. október 30.

Mintáim voltak belőle, azokat elhasználtam. Érdekes állagú, opálos a krém, elég testes, de könnyű elkenni és a nagy részét elég hamar beszippantja a bőr. Az illata kicsit furi volt számomra, de nem kellemetlen és amúgy is pozitív, hogy nincs benne parfüm. Szépek az összetevői, engem megfelelően hidratált az éjszaka folyamán, de maradt reggelre egy eléggé fénylő réteg belőle, ami persze nem gond, mert lemossa az ember. Annyira nem győzött meg, hogy megvegyem, mert extra tulajdonságot nem mutatott, egynek elment. Folthalványításban meg inkább AHA-t vetek be. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 30.

birdybel

2014. április 16.

Eloszor mintat vettem, de mar a nagy kiszereles boldog tulajdonosa vagyok.:) A ranctalanito hatast meg nem latom, de puhitja a borom es a kisebb pigmentacioimat is halvanyitotta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 16.

Theresia

2014. február 6.

Nekem is csak mintám van, még nyáron rendeltem ebay-ről Tonymoly szempillaspirált és tust, azokhoz kaptam ajándékba, aztán el is felejtettem őket. :)
Az egyiket egy bő hónapja használtam el, a másikat meg a napokban, egy kis minta 3-4 alkalomra bőven elég volt.
Érdekes az állaga, kicsit műanyagszerűnek mondanám (akárhányszor használtam, mindig ez jutott eszembe róla), de elég jól elkenhető, viszont hagy egy réteget az arcon.
Hidratáló hatást észrevettem, a többiről (anti-aging, fehérítés) nem nyilatkozom, a két minta alapján nem vettem észre ilyeneket, és szerintem ennyitől nem is várható el.
Amin meglepődtem, hogy milyen szép az INCI-je. :)
Nem fogom megvenni a nagy kiszerelést, 3-ast adok neki, mert olyan átlagosnak tartom, fura állaggal és réteget hagyva maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 6.

Amin meglepődtem, hogy milyen szép az INCI-je. :)

vador

2013. november 14.

Én is mintákat próbáltam.
Engem szárított, nem vészesen, de azért érezhetően. A világosítás passz, más ilyen szerepű termékeket is használok, nem tudom melyikük gyorsít a folyamaton. A szemem alatti egy szem vékony ráncon is próbáltam, ott nem volt eredmény. Amúgy kiadós, bár nem nehéz, viszont hagy egy réteget az arcon.
Nem venném meg nagyban, de el tudom képzelni, hogy valakinek jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 14.

Én is mintákat próbáltam.
Nem venném meg nagyban, de el tudom képzelni, hogy valakinek jó.

cicatapmancs

2013. október 30.

3 mintát kaptam belőle, elhasználtam, de sajnos nem tudok különösebben jókat mondani róla. Reggelre nekem kifejezetten zsíros lett tőle a bőröm. Bőrfehérítő hatást egyáltalán nem tapasztaltam, semmivel nem lettek halványabbak a piros foltok az arcomon. Olyan nagyon hidratáltnak sem éreztem a bőröm és kellemetlen volt az a réteg amit hagyott az arcomon.
Annyi pozitívumot tudok róla elmondani, hogy egy kis minta nekem 3 használatra volt elég, tehát nem kell belőle sok. Nem az a szokásos folyós, géles állaga van, hanem leginkább egy sima hidratálóhoz tudnám hasonlítani, ami átlátszó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 30.

necra

2013. október 20.

Nagyon szeretem, sajnos nekem is csak mintám van, de beszerzem a nagy kiszerelést mindenképpen

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 20.

Heli

2013. március 23.

A BB krémemhez kaptam belőle 2 mintát. Elvileg heti 1-2 alkalommal lehet csak használni, pedig legszívesebben minden este felkenném. Reggelre ugyanis hihetetlenül sima lesz a bőröm és már 1 használat után látványosan segített a pattanás utáni bőrhibákon (ezeken az apró mélyedéseken, nem tudom szaknyelven pontosan mik azok). Mellette használom a Suiskin hámlasztót, de az a magas kezdés után egyre gyengébb nálam, gondolom szokja a bőröm. :( Ha elhasználtam a két mintát, jövök frissíteni. Eddig nagyon azon vagyok, hogy mindegy mennyiért, de megrendelem a teljes kiszerelést.

Kerestem az összetevőit, de nem találtam. A csomagoláson pedig nincs semmi, csak a megnevezése és pár számomra megfejthetetlen jel. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 23.

Antioxidánsok: Arbutin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate