Tonymoly

Ár:   $15   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   9,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: nusi96, Módosítva: 2017. március 13.

Ár:   $15
Kiszerelés:   9,5 g
Kategória:   Sminkek szájra

Hidratáló, folyékony ajakszínező élénk színekben, dupla kupakkal a szivárgás ellen.

8 árnyalatban kapható

LimeNora

2019. január 11.

Mind a 8 árnyalatot birtoklom...és IMÁDOM őket!
Elsőre 4 árnyalatot vásároltam, mert pont akciós volt, amikor a Tony Molyban jártam Koreában. Kipróbáltam, és annyira rákattantam, hogy beszereztem a maradék 4 árnyalatot.
Annyira kényelmes viselni. Teljesen olyan érzés, mintha semmi nem lenne az ajkaimon, viszont nagyon sokáig tartós a színe a számon.
Nagyon szeretem, ha legközelebb Koreában járok, újra beszerzem a kedvenc árnyalataimat! :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Mind a 8 árnyalatot birtoklom...és IMÁDOM őket!

Sugarplumfairy

2018. november 17.

Most fogyott el (ecsettel halásztam ki belőle az utolsó cseppeket). Azt hiszem ezzel mindent elmondtam arról hogy mennyire tetszett, vagy jelentkezzen aki valaha tisztességesen elhasznált lejárat előtt egy ajaktintát. Na ugye:)

Az én árnyalatom is a Dark Night volt, egy vékony rétegben épp csak ráerősít a száj természetes színére, ha semmi másra nincs időm, épp elég hogy feldobja az arcomat. Két rétegben előjön a gyönyörű mélybordó árnyalata. Feltűnésmentesen, természetesre kopik, nem szárít, nem mászkál, könnyen lemosható (bezzeg a peripera hasonló tintája...). Több mint egy évig szinte naponta használtam, a masszív csomagolása miatt mindenhová vittem magammal.

Újravenném, de nem forgalmazzák már azok a boltok amelyekben bízom. Remélem csak átmeneti készlethiány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

nusi96

2017. március 23.

A 06-Dark Night árnyalatot néztem ki magamnak. Az üvegcse valószínűleg az idők végezetéig egy körömlakkra fog emlékeztetni :D Iszonyatosan sötétnek tűnik viszont, amint 1rétegben egyáltalán nem az. Építhető ^^ Nagyon kellemes gyümölcsös illata van. Nem szárítja agyon az ajkaimat. Szép egyenletesen kopik +mivel tint így stainel is rendesen :D +időnként vannak limitált kiadások mint pl at Atom Lip Tone Get It Tint vagy a Pika Pika Get It Tint (utóbbiból a 03-Red Joy boldog tulajdonosa vagyok ^^ )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.