Tonymoly

Ár:   $9.28   Kategória:   Sminkek
Kiszerelés:   3,4 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2016. július 8.

Ár:   $9.28
Kiszerelés:   3,4 g
Kategória:   Sminkek

Krémes pír és ajakszínező duó két színösszeálításban:

• #01 Bubble Red
  • #02 Pink Baby

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

HyperBunny

2021. július 23.

A narancs-piros kombó van meg. Sajnos pirosítót sosem tudtam használni, így ezt a funkcióját nem tusom értékelni. Szájra szeretem, mert nincs más hasonló visszafogott, de narancsos színem.
Őszintén ezt nem a termék miatt vettem meg, minőségre nem sokkal múlja felül az újságokhoz csomagolt szájfényeket, nagy csodát ne várjon tőle senki. De a csomagolás baromi cuki, és már csak a tükör miatt is megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 23.

fritz.aniko

2019. november 20.

A szájfény része a 'szokásos' kicsit ragacsos, nem túl pigmentált - összességében elmegy.
Az arcpír viszont meglepően jó és púderessé válik az arcon!

A csomagolás persze szuper cuki, mint mindig :3 ( de azért nem venném újra :D )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

Az arcpír viszont meglepően jó és púderessé válik az arcon!

A csomagolás persze szuper cuki, mint mindig :3 ( de azért nem venném újra :D )

fokid1

2017. június 14.

A panda mániám új szakaszba lépett ezért meg kellett vennem...egyből mindkét változatot.
A csomagolás írtó cuki, és jó minőségű, a tükör benne szintén. A formula is nagyon tetszik, bár én inkább csak a számra szoktam használni, mert pirosítót általában nem használok, de ettől függetlenül kipróbáltam akként is és az arcon is szépen ellehet dolgozni. Fura állaga van, krémesnek tűnik, de amikor felkeni az ember kicsit poros, de bársonyos érzetű lesz és matt. Azért szeretem, mert lényegében befogja az ajkakat így elég tartós napközben nem kell vele vacakolni, aminek örülök is, mert nem igazán esik jól benne nyúlkálni.
A két árnyalat közül nekem a Pink Baby jött be jobban mindkét rózsaszín árnyalat jól használható, és az én hófehér bőrömhöz szépen mutat. Főleg a sötétebb pink árnyalatot használom, de így a két árnyalattal nagyon szépen lehet ezt a gradiant lip trendet is próbálgatni.
A Bubble Red inkább narancssárgás árnyalatú, ami az én bőrömet még jobban fehéríti és tényleg hullának nézek ki, úgyhogy azt elpasszoltam, de akinek sötétebb bőrtónusa van biztos jól áll.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.