Tonymoly

Ár:   $10   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: cattitude, Módosítva: 2017. január 19.

Ár:   $10
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Habzó arclemosó 4 változatban:

• Pikachu (Moisture) - olívalevéllel és lime kivonattal ápolja a bőrt. Vanília illatú.
  • Fairi (Brightening) - grapefruit és alma kivonattal teszi a bőrt ragyogóvá. Friss grapefruit illatú.
  • Kkobugi (Hydrating) - lótusszal hidratálja a bőrt. Lótusz illatú.
  • Isanghessi (Pore) - porcsin kivonattal segít a pórusokat tisztán tartani. Zöld tea illatú.

noirie

2017. augusztus 16.

Mivel akcióban volt ezért kettőt kaptam egy áráért KKobugi és Pikachu. Sajnos nekem sincs jó tapasztalatom vele. Állítólag hidratálnak, de nekem körülbelül úgy szárította a bőrömet, mint egy szappan. Olajos arcmasszázs után elmegy, de nem erre vettem. Az illata nekem tetszik. Csakis ezek miatt adok mégis két csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

cattitude

2017. január 19.

Bulbasaur mintát kaptam, azt hiszem, ez a leggyengébb koreai kence, amit valaha is próbáltam :( az állaga habos, könnyű, a szaga viszont borzasztó, nagyon mű. az arclemosás sem jó élmény vele, egyrészt az erős szag miatt, másrészt nagyon szárította a bőröm, pedig a zsíros bőrre való lemosók általában nem ártanak az arcomnak. hálistennek a kellemetlen érzésen kívül nem okozott kárt, és mivel csak egy fajtát próbáltam, így tőlem 2 csillag jár neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.