Tonymoly

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   3,3 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: nusi96, Módosítva: 2017. április 24.

Kiszerelés:   3,3 g
Kategória:   Ajakápolók

Gyümölcs kivonatot tartalmazó hidratáló és tápláló ajakbalzsam.

3 változatban kapható:

• 01 PikaPika Mango - mangó kivonatot tartalmaz, színtelen
  • 02 Fairi (Charmander) Grapefruit - grapefruit kivonatot tartalmaz, korall színű
  • 03 Strawberry Pukurin (Wigglytuff) - eper kivonatot tartalmaz, piros színű

nusi96

2017. április 18.

03 Strawberry Pukurin=Wigglytuff kiszerelést szereztem be. Pokémon, ajakír és eper - ennél tökéletesebb már nem is lehetne ez számomra *-* Tényleg mennyei eper illata van (íze viszont nincs :( ) és jól pigmentált. Kellemes viselni, jól hidratál bár lehet ennél olcsóbban jobb termékeket itthon is találni. Imádni való a csomagolása, nekem főleg erről szólt ez a termék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.