Tonymoly

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   10 ml és 60 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: Kremcica, az összetevőket feltöltötte: melanie500, Módosítva: 2019. augusztus 6.

Kiszerelés:   10 ml és 60 ml
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

100%-os természetes zöld tea kivonatot tartalmazó hidratálókrém zsíros bőrre.

Krikike

2019. december 3.

A három db-os próba csomagot rendeltem meg. Érdekes de a zsíros bőrömre az intensev vált be. Ez nekem nagyon kevés volt. Az illata semmi extra (a másik kettőnek jobb), az állaga jó (pont ezzel kezdtem nyáron) Azt hittem nyárra pont jó lesz. De semmi hatását nem éreztem. A G&G hialuron ezerszer jobb nála. Ez nekem olyan volt mintha fel se kentem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 3.

tara95

2019. november 14.

Egy mintát próbáltam és bele is szerettem. Nagyon könnyed, mégis sűrű és jól hidratáló darab, vízhiányra szuper. Télre biztosan kevés, de megjegyzem magamnak nyárra :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

Bettiiyy

2019. augusztus 27.

Rengeteg mintát kaptam, úgyhogy már sikerült annyit összegyűjtenem ennek a termékcsaládnak az összes krémjéből, hogy el tudjam dönteni a három közül, melyik a legjobb nekem.
Meglepődtem, mivel egy aloéhoz hasonló gélt kaptam, csak nem ragadósat, nyúlósat. Van egy kis illata, amit az intenzív verziójában nem éreztem, de az összetevőlistát ha jól látom, nincs benne parfüm, és szép az INCI.
A bőröm hamar beissza, kellemesen hidratál - bár én nappali krémként használom a fényvédő alá. Érdekes, mert nekem így átüt a fényvédőn, és fényes lesz a fejem tőle, de az intenzívtől nem volt az, szép matt maradt egész nap.
Nem igazán tapasztaltam az én bőrömön sok mindent, és sajnos az intenzívvel ellentétben a chokchok hatás is elmaradt. Szerintem egyszerűen nem az én bőrömre van ez a gél kitalálva, mert egyszerűen nem lehet belekötni. Semleges érzéseim vannak e felé, de szépek az összetevők, szerintem egy vízhiányos bőrre szuper lehet, ezért négyest adok. (Amúgy ötös is járhatna, de azért nekem csak nem hozta a kívánt eredményt.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

keseruevelin

2019. augusztus 18.

Nyárra kerestem egy könnyű állagú hidratálót. Ohmybrush blogján láttam erről a termékről értékelést. Nagyon megtetszett az alapján, amiket írt róla, így mindenképp szerettem volna kipróbálni. Meg is rendeltem végül. Azóta is csak ezt használom. Nyáron nem igazán van többre szüksége a kombinált, vízhiányos bőrömnek. Ilyenkor maximum egy tonert, szérumot és hidratálót szoktam használni. Nagyon kellemes az állaga, és szuper illata van:) az ára is elfogadható. Nagyon hamar beszívódik. Mindennapi használat ellenére még mindig van fél doboznyi krém. Úgyhogy jó sokáig ki fog még tartani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 18.

Kremcica

2019. augusztus 13.

Csak "a szprájtos" krémnek hívom. :) A benne lévő citrusos olajok miatt nagyon jellegzetes üdítős citrom illata van. Az állaga kellemes géles, könnyed, nem fullad alatta a bőröm. Mikor felkenem még picit fénylik, de hamar felszívódik és nemhogy elmúlik a fényessége de mintha még kicsit mattítana is. Nem kukacosodik más krémekkel, jól lehet rá sminkelni is. Nyárra a vízhiányos kombinált bőrömre tökéletes hidratáló a 35 fokban, amúgy kevés lenne. Ár/érték/mennyiség arányban szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

BoBogika

2019. július 6.

Kedvenc nyári hidratálóm! Nem kevés és nem is sok, bár én teszek alá tonert meg szérumot is. Még a párom is elkezdte használni :) és ez nagy szó! Nem terveztem újra venni, mert annyi hidtratálóm van "raktáron". De most, hogy elfogyott, elkezdett igazán hiányozni, lehet mégis újra rendelem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 6.

elfi777

2019. július 3.

Tonymoly, tea, lehet bármi kérdés?:D
Magában kevés kissé, de kombózva szuper.
Csont nélkül jár az ötös! (bár halkan megjegyzem, azért ez igaziból csak 4,5 - a black tea az örök szerelmem)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 3.

Tonymoly, tea, lehet bármi kérdés?:D
Magában kevés kissé, de kombózva szuper.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract, Triethyl Citrate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Methyl Gluceth-20, Glycereth-26, Glycerin, Butylene Glycol

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Közönséges bojtorján. A népi gyógyászat vértisztító orvosságnak használta, vizelethajtó és izzasztószerként. Serkenti az epe elválasztását, reuma és bőrbetegségek kezelésére is felhasználják. Olajokkal előállított kivonatait bedörzsölőszerként, fürdőolajként használják reumatikus fájdalmak ellen, de hajhullás, korpásodás kezelésére is alkalmazzák. Paula Begoun szerint a közönséges bojtorján antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatása révén minden bőrtípus számára hasznos összetevő, a levél kivonata pedig antibakteriális hatása miatt hatásos lehet acne ellen.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.