Tonymoly

Ár:   400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hiriel, Módosítva: 2019. április 9.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A Tonymoly Chok Chok vonalának 100%-os tiszta zöld tea kivonatot tartalmazó fátyolmaszkja.

Judita88

2019. június 27.

A Tonymoly The Chok Chok Green Tea Intense Creamet használom, és imádom, ezért gondoltam, hogy kipróbálom a termékcsalád maszkjait. Elég nagy csalódás volt. Elhasználtam, nem váltott ki irritációt, finom volt az illata, de különösebb hatást nem éreztem, a bőröm sem lett hidratáltabb. Egész biztosan nem venném újra, ennél sokkal jobb koreai zöldteás maszkokat próbáltam már olcsóbban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

umpalumpa

2019. május 14.

Itt a zsibin vettem kedves Hirieltől egy 6-os pakkot. Tegnap este fel is dobtam egyet, hogy zuhany közben töltse a pofikámat, mert itt a májusi zimankó, gondoltam megelőzöm a kiszáradást (bár esik az eső bőven, nem száraz a levegő, csak hideg).
Rugalmas, az arcformára igazítható az anyag, jól tele van szérummal, de nem csöpög. Jó érzés volt az arcomon tartani, pedig eleinte bizsergette kicsit a bőrömet, de nem okozott irritációt. Babapopi puhaságú, feltöltött, nyugodt arccal nézhettem a tükörbe 20 perc után, és még hagyhattam volna magamon, mert maradt a fátyolban kinyerni-való. Ha nem vagyok olyan álmos, akkor 45 percet is elviseltem volna alatta. Orcáimra egy kis tartalmasabb hidratálót kentem még és mehettem aludni.
Reggelre semmi húzódást nem éreztem, szóval jól hidratált. Talán a plusz krém is elmaradhatott volna, de nem kockáztattam. Épp van egy nagy patti a jobb arccsontom alatt (micsoda hely!), ami kicsit megnyugodott, nem feszül és nem piros már annyira.
Örömmel fogom elhasználni a többit is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

Örömmel fogom elhasználni a többit is.

Antioxidánsok: Aspergillus/Camellia Sinensis Leaf Extract Ferment Filtrate
Hidratálók: Propanediol, Cyclomethicone, Glycerin

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.