Too Faced

Ár:   $49   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2016. január 4.

Ár:   $49
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről

A paletta 16 matt és fényes színt tartalmaz igazi kakaóbab-kivonattal gazdagítva egy tükrös bonbonos doboz tartóban, smink-mutató füzettel.

Ár: 5000 Ft , Eladó: Lulufej
Állapot: Használt, Helyszín: Miskolc, fizetés: Fizetés banki utalással, postán küldöm, személyes átvétel lehetséges
dilly

2019. június 16.

Jó kis paletta, inkább természetes sminkek elkészítésére alkalmas, de azért van kb. 3 élénkebb árnyalat a palettában, bár ezek pigmentáltságát közepesnek mondanám. Elég sokszor nyúlok ezért a palettáért, hétköznapokra pont megfelel és nagyon finom vaníliás cukor illata van, ami gyorsan elillan a felvitelt követően.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

Lulufej

2019. március 1.

Kb. fél éve szemeztem már vele, mikor egy hónapja azt mondtam, hogy most már meg kell hogy vegyem és nem bántam meg! A csomagolása nagyon gusztusos, bár engem nem ez nem nagyon izgat, nem a külleméért veszek meg egy terméket az esetek többségében. De azt el kell ismerni, hogy jó ránézni és jó kézbe fogni. Strapabírónak tűnik a fém doboz, belül műanyag védi a szemfestékeket és a tükör is hasznos és jó méretű. Küldenek vele egy kis papírkát is, ezen 3 smink elkészítését írják le képi illusztrációval. Nem valami részletes, de egy alapvető inspirációnak jó lehet, aztán úgyis mindenkit magával tud ragadni a hév. :)
Az illata nagyon finom, bár engem egy smink terméknél szintén nem hoz lázba a csoki illat, inkább feleslegesnek is érezhető. Mondjuk jobb mintha büdös lenne, ez tény.
És akkor a szemfestékekről... Tetszik, hogy jó arányban vannak matt és csillámlóbb árnyalatok. Én alapvetően a hűvös-természetesebb színeket részesítem előnyben, de a melegebb árnyalatok sem annyira erősek, hogy rosszul mutassanak rajtam pl.
Tetszik, hogy a Totally Fetch és a Cotton Candy árnyalatokkal kicsit meg lehet örülni. És az Earl Gray is tud adni egy kis csavart egy alapvetően nude sminknek, ha mondjuk az alsó szemhéjon bukkan fel. A Satin Sheets árnyalat egyszerűen csodálatos, pink-pezsgő duókróm hatása van, még akár highlighter-nek sem lehet rossz. Nagy kedvencem a Café au Lait árnyalat, de ezt érdemesebb egy nedves ecsettel felvinni a szemre, mert peregnek a csillámok belőle...nap közben is :( Könnyű az árnyalatokkal dolgozni, nagyon szép a végeredmény és 8+ órát szépen kibír.
Nagyon imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 1.

Nagyon imádom!

rozsaszincipellocske

2019. január 5.

Nagyon szeretem, mint ahogy az összes Too Faced palettát! Öröm velük sminkelni! Szeretem, hogy a csomagolás nem papir stb. hanem fém, nekem ez fontos. Sokat utaznak velem vagy kapkodok, leejtem stb. sajnos relatív sokat esnek, így amelyik papír csomagolású ( pl. Anastasia arckontúr paletta) darabokra, esik-hullik-törik... De a Too Faced paletták nem! Tökéletes ő is! 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 5.

herczegno33

2018. november 10.

Bájos szívecskèivel ez egy tökèletes paletta. Szèp is, tartós is. Rengeteg fèle sminket lehet belőle kèszíteni. A kis tükörrel számomra teli találat. Sokat használim ès nagyon elègedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

pinkprincess112

2018. február 23.

Nagyon aranyos paletta, kreatív bár manapság már a kisebb cégek lecopyzták a designját
Cuki színek vannak benne, bár ritkán használom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 23.

Cuki színek vannak benne, bár ritkán használom

Vanda234

2018. február 8.

imádom 😍 tökéletes paletta imádom az illatát rendesen kihsználható mind hétköznaora mind alkalmakra nagyon pigmentált az összes szín.❤ alapot azért ajánlok hozzá! 😌 de egy egész napot csodásan kibir es ugy marad mint reggel

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

Hannah11

2017. augusztus 10.

Imádom az összes színét.Extrán pigmentálnak,nagyon kevés elég belőle.Az illata isteni,nagyon tartós(bár elengedhetetlen a jó bázis)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

CataKatinka

2016. november 23.

Ez A Too Faced paletta is tökéletes. A színek csodálatosak, nagyon jól pigmentáltak és nagyon tartósak is. Palettából ezek nekem valamivel jobban beváltak, mint a Naked paletták és a ráadás, hogy csokis illata van megvett kilóra , várom a további verziókat is.
Egy a gond, hogy nehezebb beszerezni mivel Magyarországon nem kapható. Talán egyszer kapható lesz :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 23.

Bundesfrau

2016. november 20.

Életem palettája! Sminkmániásként, a sminkpaletták rabjaként, a színes sminkek imádójaként és gyakori, napi szintű alkalmazójukként ezerféle márkát és terméket próbáltam ki már a high endtől a drogériás termékeken át a low end-kategóriáig, de újból és újból rájövök, hogy nekem csak a Too faced környékén szabad(na) keresgélnem, mert ez az a márka, amiben minden benne van, amiért a szívemben vonzalom támad, hogy a márka újabb és újabb termékeit is magamévá tudjam.
A paletta kívül-belül egy csoda. Nekem sokáig nem keltette fel az érdeklődésemet, mert online, képekről szemlélve a paletta nem adja ki a valódi különlegességét. Aztán a nyáron sikerült eljutnom Aradra és szerencsémre a kicsi aradi Sephorában is volt Too faced-pult, ahol ezen akadt meg elsőként a szemem. Így velem jött és ezzel ő lett az első Too faced-termékem.
Azt, hogy a Too faced mit kínál, eddig is tudtam, de most már magam is tapasztalhattam, hogy a gyönyörű, finom, nőies csomagolás - vagy épp a giccsbe hajló túldíszítettség, amit én szintén nagyon szeretek - mellett elképesztő pigmentáltság és csodás, vibráló színek jellemzik ezt a sminkmárkát. Nekem ugyanolyan fontos a csomagolás, mint a tartalom és a pink a kedvenc színem, ez a paletta pedig tökéletesen igazodik ezekhez az igényekhez.
Az illata a másik két csokis Too faced-palettához hasonlóan csokoládé illat, most már lassan fél év telt el, mióta megvan és azóta egyáltalán nem kopott meg az illata, pedig nem telik el úgy nap, hogy ne lenne a kezemben, még akkor is, ha az adott napon épp nem készítek sminket. Majdnem négy hónapja, mióta birtokomban van a paletta, szinte csak ezzel sminkeltem és még egy kopás vagy hiányosság nem látszik a szemhéjpúdereken, olyan, mintha most is a vadonatúj, érintetlen állapotában lenne.
A színek csodásan pigmentáltak, a többi high end-kategóriájú termékemet messze felülmúlták e téren is, köztük olyanokat, mint az Urban Decay, ami azért nem akármilyen fegyvertény. Ahogy fentebb írtam, én szinte csak színes sminkeket készítek, sötétebbeket leginkább a külső szemzugban alkalmazok csak, de annak is ideális a paletta, aki a neutrális (földszínek, nudeok) részesíti előnyben vagy füstös sminkeket készítene, mert ezekre a célokra is kellően sok szín található meg benne.
A palettában a színek mérete kicsinek tűnhet, de biztos, hogy hosszú ideig kitart. Némi porzódás a színek felvitelekor észlelhető, de nem vészes, egy púderecsettel a lehulló felesleg gond nélkül eltávolítható az arcról. A színek jól satírozhatóak, könnyen össze lehet dolgozni őket más színnel.
Mindent egybevetve, nem volt még egy olyan sminktermék, ami ilyen hosszan fenn tudta volna tartani az érdeklődésemet, úgyhogy, azt hiszem, ezt mindenképpen újra fogom venni, ha valaha elfogy és csak reménykedni tudok, hogy a Too faced sosem fogja leállítani a gyártását.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 20.

KittyFrolich

2016. július 4.

Nagyon szeretem. Tokeletesek a szinek, jol pigmentaltak, es tenyleg csoki illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.