Too Faced

Ár:   $32   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Hannabeutygirl, az összetevőket feltöltötte: MormiOrsi, Módosítva: 2018. február 7.

Ár:   $32
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről

Súlytalan, 3 az 1-ben kókuszvizes permet, amit lehet használni primerként, fixáló sprayként és "sminkfrissítőként" is.

Andeleira

2019. január 29.

Na jó, sosem fogom lecserelni!! Reggel sminkeltem ki magam, elmentem dolgozni, a munkahelyemen egy kicsit felfrissitettem es mentem egy céges buliba ami hajnali 3-ig tartott.Hogy a sminkem hogy birta ezt az egeszet? TOKELETESEN! Reggel lefujtam majd egyszer 8 ora munka utan megegyszer es egesz vegig birta. Nem is hittem el mikor hajnali 1-2 ora fele a mosdoba megneztem a sminkem. Majdnem elsirtam magam :D
Csodaszer!! Nem mindennap hasznalom csak kiveteles alkalmakkor, egy kis kincs a fiokomban!:) mindenkinek nagyon ajanlom , az illata pedig isteni!!:)5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 29.

Nnoori

2018. február 26.

Még nyáron vettem Amerikában, most fogyott el, szóval nagyon sokáig tart, pedig majdnem mindennap használtam. Szuper termék, ha lesz alkalmam mindenképp újra veszem. Sokkal tovább tart tőle a smink, finom illatú, tényleg frissítő. Abszolút megérte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Glycerin, Maris Aqua, Caprylyl Glycol, Sodium PCA, Urea, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Juice, Trehalose, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.