Too Faced

Ár:   $36   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: stiles, Módosítva: 2019. november 24.

Ár:   $36
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről

A díjnyertes Natural Eyes Neutral Eye Shadow Collection közkedvelt színei csodálatos matt árnyalatokként köszönnek vissza ebben a palettában.

vknynelli

2019. május 3.

Imádom ezt a terméket! Az illatta egyszerűen levett a lábamról! Mindennapi sminkjeim része és még sosem csalódtam benne. :) Ha egy alap matt palettát szeretnél, akkor ezt mindenképpen ajánlom. A színek könnyen eldolgozhatók és sokáig is tartanak. Nálam teljes a szerelem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

orchidea8627

2018. május 24.

Imádom ezt a palettát, bár nem tökéletes. A színskála szerintem nagyon el lett találva, hideg és meleg színek szép egyensúlyban vannak benne és nincsenek benne túlzottan hasonló színek. Szépen satírozhatóak a szemhéjpúderek, erősen pigmentáltak, bár kissé porolnak. Az egyetlen amit nem szeretek benne hogy kissé túl lehet őket satírozni, és nagyon könnyen egybemosódik az összes szín, gondolom pont azért mert puhák és szinte siklanak a bőrön. Ez persze előnye is mert ne kell sokat vacakolni a satírozással de néha ettől olyan semmilyen, "koszos" hatása lehet a sminknek. Egy jó alappal, amihez jól tapad a por, ez a "probléma" azonban orvosolható.

Felpontoztam maxra, mostanában csak ezt a palettát használom és imádom. Tökéletes a színskála, hétköznapra nekem ennél több nem is kell. Mostanában nem is kimondott szemhéjalappal használom hanem a Tarte Shape Tape korrektorát teszem alá, és tökéletesen működik, nem csúszik össze nap közben.
Láttam hogy megújították a palettát és őszintén szólva nagyon sajnálom mert azt is olvastam hogy az új formula erősen illatosított... Még mindig nem értem hogy mi szükség egy szemhéjpúderbe (vagy bármilyen aminktermékbe) illatanyagot tenni, nagyon szomorú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

Dorina951

2017. július 24.

Nagyon régóta vágytam Too Faced termékre, erre esett a választásom, annyira csodás kis paletta, nagy kedvencem lett, a szinek benne teljesen jól kihasználhatók,nappali sminket is lehet vele késziteni, de alkalomra illőt is tudsz akár,mindenképpen ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 24.

médea

2016. december 26.

Sokáig nézegettem a Sephora oldalán, míg végre megvehettem. A valóságban sokkal szebbek a színei. (nem lila a középső sor pl. mint itt ezen a képen).
Mindig alappal használom, nagyon tartós, gyönyörű színei vannak és nem porzanak. Csak azt sajnálom, hogy a felső sor és az alsó nude ugyanolyan mint a másik Naturel eyes collection palettában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 26.