Too Faced

Ár:   $36   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: stiles, Módosítva: 2020. július 20.

Ár:   $36
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről

Limitált kiadás

A népszerű Semi-Sweet Chocolate Bar Collection Peanut Butter árnyalatának elsöprő internetes sikerétől ihletve alkották meg ezt a palettát, amelyben kilenc gyönyörű matt és csillogó árnyalat található, antioxidánsokban gazdag kakaóporral készítve, egy krémes mogyoróvajas csavarral. A megszokott Glamour Guide-ot is tartalmazza, három kiinduló sminkötlettel.

yukari99

2019. december 31.

Csodálatos paletta. Itt vettem, de ez valami fantasztikus, hiába régi még mindig olyan tökéletesen pigmentáltak és tartósak a színek mintha most bontottam volna ki. Öröm a használata. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 31.

fanniblue

2017. augusztus 23.

Egyik kedvenc palettám :)
Bár kb mindegyik palettámat nagyon imádom, ez benne van a top 2-ben.
Nagyon stabil, igényes fém paletta, mágneses záródással. Hihetetlenül aranyos külcsínnyel. :3
Édeskés mogyis illata van.
Ez az első Too Faced palettám, magasak voltak az elvárásaim, mert nem egy olcsó termékről beszélünk. Maradéktalanul betartott mindent, nagyon pigmentáltak, jól satírozhatók a színek. -és természetesen nagyon tartósak is!
Nagyon tetszik, hogy van hozzá egy kis sminkes leporelló, amelyben a palettával elkészíthető sminkekből láthatunk egy párat.
Egyedül azt bánom hogy a Jelly szín egy kicsivel nem pigmentáltabb, de ezért nem vonok le csillagot, mert minden reviewból lehetett látni ezt :)
Barna szemhez szerintem nagyon jó választás, de zöldhöz és kékhez is,nem tudok olyat mondani amihez ne illene.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

Egyik kedvenc palettám :)
Bár kb mindegyik palettámat nagyon imádom, ez benne van a top 2-ben.
Édeskés mogyis illata van.

Silver66

2017. január 23.

Hogy nekem milyen szerencsé volt valamelyik nap!Egy németorszagi városban a Takkoban talaltam rá kemeny 4 euroert,nem hittem a szememnek!Es nem csak erre,még más termékre is a márkátol.Rogton lecsaptam rá,már régota szerettem volna kiprobalni.Nagyon szép szinek,pigmentalt,sokaig helyén marad,picit csillamos,de csak éppenhogy.Imadat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 23.