Too Faced

Ár:   $45   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 x 1,25 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. január 24.

Ár:   $45
Kiszerelés:   12 x 1,25 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről

Matt, szatén és glitter árnyalatokat tartalmazó szemhéjpúder paletta fügekrémmel és őszibarack kivonattal gazdagítva.

🍑 Too Faced White Peach Eyeshadow Palette
Ár: 5500 + pk , Eladó: perfumeaddict
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy + postaköltség
5500Ft - Too Faced White Peach Eyeshadow Palette
Ár: 5500Ft+pk , Eladó: Janasbrigi
Állapot: 1-2 alkalommal használt, Helyszín: --, fizetés: fizetés utalással, postán maradóval küldöm

rozsaszincipellocske

2019. január 5.

Nekem az egyik kedvenc palettám! Gyönyörűek a színek, tökéletes minőségű MINDEGYIK szín, és az illata mennyei. A csomagolásról és a paletta külsejéről pedig már ne is beszéljünk!!! Igazi kis luxus paletta (luxus minőségben)! 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

gelus

2018. május 29.

Korábban sok rosszat olvastam erről a palettáról. Mégpedig konkrétan lehúzták azzal, hogy nagyon rossz minőség, nem pigmentált, fantáziátlan színek, stb.
Blogokon is olvastam róla, videókat is nézegettem, és úgy éreztem, hogy ha sokan rossz véleménnyel vannak, akkor biztos rossz is. A hétvégén Prágában töltöttünk néhány napot, és ott természetesen betértem minden utamba eső Sephorába, ahol már az elsőben rábukkantam többek között erre a palettára is. :) Azonnal oda penderültem a pulthoz, és vadul bele is kezdtem a tesztelésbe, és bizony a szerelem lett első látásra, jelen esetben tapintásra. :) Egy kerek órát keringtem a boltban (hozzá teszem ott nem nehéz mire mindent tüzetesen megnézünk) és azon gondolkoztam kell e nekem vagy sem.
Egy óra elteltével úgy döntöttem, hogy kell! :) Természetesen azóta sem bántam meg, mert nem csak a minőségével, de a színekkel is teljes mértékben elégedett vagyok. Aki szintén finom, szolid színekre vágyik, annak ez egy csodás paletta lehet, mert nem csak szép, de mennyei barack illata is van. :)
A 12 szín közül egyetlen egy van ami szerintem nem túl jó minőségű, mégpedig a Peach Passion lilás-kékes csillámos, és azért mert baromira hullik, potyog. :( Szerencsére "csak" akkor miközben felkenem, és utána már nem, de ez is nagyon zavaró. Viszont ha ha ujjbeggyel, vagy egy kis fixáló spray-vel visszük fel, akkor talán jó lehet (TALÁN).
Ezt leszámítva az összes szuper jó, még az On The Grill is, ami feketének néz ki, de egyáltalán nem az, hanem felkenve egy szép enyhén szürkés mélybarna szín.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 29.

Anna0823

2018. május 6.

Röviden szólva: imádom!!! :D A csomagolása elegáns, abszolút kézrealló, praktikus és még strapabírónak is tűnik. A tükör hatalmas és jó minőségű. A paletta illata nekem kifejezetten tetszik, de nem olyan erős, hogy annak zavaró legyen, akinek nem tetszik.
Kezdeném a negatívumokkal: az ára. High end termék, tudom, de akkor is drágának mondanám. Továbba a matt színek kicsit porzanak, a csillámokból meg mindig kerül az arcra is pár szem nap közben, de nem vészesen sok. További negatívumként azt tudnám megemlíteni, hogy a feketén kívül nincsen más szín, amivel kicsit füstösíteni lehetne a szemeket (illetve maximum még a csillámos peach passion).

Pozitívumok: szerintem mindegyik szín jól pigmentált (a mattok is), és nekem a leghalványabbak is látszanak a hófehér bőrömön. A csillámos színek közül a glistening peach és a peach passion árnyalat valami csoda, bevallom, ezek a kedvenceim. Glistening peach akár napközbenre is jó, peach passion pedig tökéletes egy tavaszi vagy nyáresti sminkhez. Peach ice is szép akár önmagában, akár egy másik színen. Szemfesték primerrel (Catrice) és glitter primerrel (Essence) nekem egész nap hibálanul kitartanak. Sőt, egyszer véletlenül ebben aludtam, és reggelre mindenfajta elkenődés nélkül, tökéletes állapotban virított a szememen. :D Nekem az is tetszik, hogy van hozzá egy útmutató, amiben három sminkvariáció elkészítését leirják.

Konklúziókent azt tudnám mondani, hogy szerintem világosabb bőrre ez egy gyönyörű tavaszi-nyári paletta. Én nem bánom, hogy nincsenek (a feketét és peach passiont leszámítva) benne sötétebb színek, így is tökéletes nappali és esti sminket lehet vele készíteni. Na meg azért sem bánom, hogy nincsen benne több sötétebb szin, mert barnából, egyéb sötét színből is van pár itthon. Felesleges lenne még egy ugyanolyan szin, amiből már van.
Szerintem abszolút megéri az árát ez a paletta. :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

Szerintem abszolút megéri az árát ez a paletta. :)))