Torrente

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2019. december 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: mandarin, magnólia, licsi, kivi, feketeribizli

Szívjegyek: virginiai cédrus, rózsa, kávé, írisz, angyalgyökér

Alapjegyek: vanília, kávé, fás jegyek, ámbra

Pünyike

2015. augusztus 26.

Nagyon szép a csomagolás, de ez az illat...inkább bűz. Semmi virág, semmi gyümölcs, kizárólag a tömény, olcsó kávé és rothadó fa keveréke. Borzalmas. Ennél már a kínai 1000 forintos "sánelöt" is finomabb. Tegnap kora délután fújtam magamra belőle, fürdés után is érezni lehetett, pedig rendesen dörzsöltem. Most kb annyi idő van, mint amikor tegnap magamra fújtam és még mindig érezni, tehát 24 órán át is tartja az "illatát". Számomra ez hátrány ugyan, de egy parfümnek viszont nem. Kizárólag a tartósság miatt 1 csillag ( ha lehetne mínusz csillagot adni, azt kapna).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 26.

gerbaud

2012. június 16.

2012.02.23: Mikor először megláttam az üvegét, megfogott. Ráadásul sok benne a kávé, így pláne vonzott. Szemezgettem vele sokat, de illatminta nélkül nem mertem megvenni. Mikor végre hozzájutottam, eléggé meglepődtem. Az indítás erőteljesen kivis, a kávétól kissé karakteres. Majd miután a gyümölcsök tovaszálltak, egy luxus rózsaszappan illata bontakozott ki. Erre egyáltalán nem számítottam. Nagyon finom és varázslatos volt ez a rózsaszappan illat, de nem tudtam az üveggel párosítani, hiányzott az aranyos ragyogás, a mélység, a karakter. Ráadásul a tartóssága sem túl meggyőző, négy óra elteltével mintha rajtam se lenne, pedig EDP.
Most, mikor igazi téli időjárás volt, újra próbálgattam. Meg is lett az eredménye: megérkezett a gyönyörű fénylő aranyillat, amit vártam:). Nem tudom körbeírni, nem éreztem még korábban hasonlót, de rabul ejtett. Viszont sajnos most sem tartott 4 óránál tovább:(. Mindemellett az illata és az üvege megérdemli az ötöst, nincs szívem emiatt pontot levonni.

2012.06.16.:
Továbbra is nagyon vonzott ez a gyönyörű üveg, így végül csak vettem belőle egy kis üveggel. S milyen jól tettem:). Ez az illat egy igazi kaméleon, mindig más és más módon kerül velem reakcióba, és mindig szép és meghitt a végeredmény. Most nyáron nagyon dominál a frissen pörkölt kávé, rózsaágyon, egy kis íriszöleléssel. Néha pár percre megmutatja magát a cédrus és az angyalgyökér, új erőre kap olyankor az illat. A bőrközeli meghitt kávés-fás alap egy csipet vaníliával pedig nem is illan el olyan hamar, mint a korábbi mintás tesztelések alkalmával. Azt hiszem hosszú barátság lesz a miénk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 16.

2012.06.16.: