Touch

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: sofie_sz, Módosítva: 2014. június 11.

A szikrázó napfény illata, – tágas dimenzió életkedvvel és örömmel. A hársfavirág a jázmin és
a frangipani virág nektárja a zöldcitrom frissességével, háttérben selymes cédrusfával.

Illatjegyek: hársfa virág, frangipáni virág, virginiai cédrus, jázmin sambac, zöldcitrom.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

orybea

2016. december 6.

Kellemes, fűszeres, szexis illat, de a kifinomult és érdeklődést felkeltő és nem a közönséges fajtából. Minőségi alapanyagokból. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 6.